Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Vánoce v Ulici plné nevěry: Olivová kráska zničí labilní Marcelku a Šárka neustojí kopačky

+ Dalších 12 fotografií
Do Vánoc zbývají dva týdny. Většina z nás se už těší, jak nejkrásnější svátky v roce stráví se svými blízkými. Ne každý má ale takové štěstí. Své o tom vědí postavy z nekonečného seriálu Ulice, kde to bude těsně před Vánoci pěkně vřít. Kdo neudrží své nervy na uzdě? Jak dopadne začarovaný kruh mezi Martinem Maléřem, jeho ženou Veronikou a milenkou Šárkou? A kde se schyluje k hádce o chlapa?

Jaká by to byla oslava dvacetin, kdyby neproběhla i s vrstevníky a kamarády někde v klubu? Pro Rozinu ji uspořádá v Coolně Jana, jež se domluví s Brunem na velkém narozeninovém překvapení. Zároveň Rozině bez mučení přizná, že má o Bruna zájem, takže se jí vlastně hodí, že se znovu uvidí.

Má to ale malý háček. Na Bruna si stále myslí také zamilovaná Marcela, jež se kvůli Janě odhodlá k něčemu, čeho bude záhy hodně litovat. Co Marcela udělá? Proč bude kvůli Janě zle mezi Marcelou a Rozinou? A která z holek se líbí samotnému Brunovi?

Pokud se člověk zamiluje do nepravého, prožívá neskutečná muka. Neustále bojuje se svými city, lásku si zakazuje, přesvědčuje sám sebe, že to zvládne. Ale jak dlouho se dá tohle vydržet, aniž by si naše okolí všimlo, že se něco děje?

Martin a Šárka kolem sebe nyní našlapují po špičkách, už nejsou tak bezprostřední jako dřív. To neujde někomu, kdo oba dva velmi dobře zná. A otevřeně se na to Martina zeptá. Co se dozví? Co dnes neustojí Šárka? A co Martin?

Jak to tak vypadá, v Ulici bude nejenom přes Vánoce pěkně rušno a většina postav se do sebe pořádně pustí, a to převážně kvůli chlapům. Tak uvidíme, jak to všechno dopadne.

Mohlo by vás zajímat

Další články