Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Vánoce u zahraničních celebrit: Podívejte se, kdo má nejpompéznější stromeček

Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Stromečky
Nejen české celebrity umí oslavit Vánoce velkolepě. I zahraniční hvězdy se snaží co nejvíce zaujmout a předhánějí se, kdo bude mít pompéznější vánoční výzdobu a především pak stromeček. Které celebrity zatím vedou?

Vánoce jsou pro mnohé časem klidu a pohody. Na druhou stranu obnáší mnoho starostí s vánoční výzdobou a také se stromečkem. Všichni chtějí mít ten nejkrásnější a nejelegantnější.

Výběr nejlepších vánočních stromečků českých celebrit jsme vám už ukázali, můžete se na něj podívat zde Ovšem ani zahraniční celebrity nenechávají nic náhodě a i ony chtějí oslavit Vánoce s co největší noblesou. Kdo letos ohromil vánočním stromečkem?

Tento rok pompézním stromečkem rozhodně zaujala Britney Spears Pochlubila se fotkou, na které je s přítelem a za nimi je ohromný vánoční strom. Špička stromu se na fotku ani nevešla. Vedle stromku, který září na míle daleko, stojí i vánoční sob. Tohle se Britney opravdu povedlo.

I bijec Attila Végh se na sociální síti pochlubil vánočním stromečkem. Přidal fotku, na které je on a dva malí chlapci. Za nimi je vidět krásný vánoční stromek s nápaditými ozdobami.

Kylie Jenner ze slavného klanu Kardashianových také neponechala nic náhodě a na vánočním stromku si dala záležet. Na Instagramu se pochlubila hned dvěma stromky. Jeden má doma a je klasický zelený s vánočními ozdobami, ovšem spíš stojí za zmínku ten v její kanceláři. Je celý růžový a zdobí ho jen růžové koule a pár světýlek.

Ve fotogalerii naleznete snímky stromečků všech zmíněných a ještě mnohé další.

Související články

Další články