Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vánoce u Ivy (17) a Mariana (45) z Výměny manželek: Jaké dárky dostala jejich dvouletá dcera?

Vánoce si maminka s dcerou užily…
Zdroj: Archiv
+ Další 3 fotografie
Věkově rozdílný manželský pár Iva (17) a Marian (45) si letos užili, jak sami říkají, bohatého Ježíška... A s nimi i jejich dvouletá dcera Dominika. Co vše našla pod stromečkem? Otec malé princezny se pro eXtra.cz rozpovídal. A dokonce přiznal, že má obavy z návštěvy sociálky...

Vánoční svátky si nenechali zkazit. „Kašlali jsme na Facebook a jiné. Užili jsme si Štědrý den jako rodina, a to v klidu a pohodě,“ řekl eXtra.cz Marian s tím, že dvouletá dcera Dominika se radovala s velkého množství dárků. „Dostala kočárek a oblečení a další hračky,“ pokračoval muž, který si musel od lidí vyslechnout urážky, že je pedofil, když s ním jeho manželka Iva otěhotněla už v patnácti letech.

Teď se oba těší na své druhé dítě. Iva je totiž ve druhém měsíci těhotenství. „Další Vánoce už budeme trávit ve čtyřech. Moc se na to těším,“ svěřil své pocity Marian. Obavy ale má, aby na ně zase někdo nezavolal sociálku. „Udání už bylo dost. Tak snad dají pokoj. Jsme normální rodina a o dceru se umíme hezky starat,“ dodal.

A jak u Ivy a Mariana Štědrý den vypadal? To sami posuďte podle snímků, které nám do redakce manželský pár zaslal.

Související články

Další články