Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Vánoce u Andrey Verešové: Ukázala krásnou dceru a prsa v průsvitném prádle

Andrea se pochlubila rodinkou.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
stylové vánoce
Modelka Andrea Verešová (39) si Vánoce užila v kruhu rodinném. Na sociální síti se pochlubila snímkem, na kterém byl po dlouhé době i manžel Daniel. Andrea se ale nepochlubila jen krásnou rodinkou. Ukázala i nového kulicha a prsa v podprsence, kterou ji Ježíšek nadělil. Modelčiným fanouškům se tak hned rozzářil den.

Andrea Verešová (39) patří už několik let k nejkrásnějším Slovenkám. Modelka má tisíce fanoušků, kteří její krásu obdivují na sociální síti. Andrea je ale o Vánocích potěšila ještě víc než obvykle. Vyfotila se v čepici a novém prádle, které toho moc nezakrylo.

Modelčiným sledujícím spadla brada a pochvalné komentáře na sebe nenechaly dlouho čekat. "Neskutečně krásná, úplně jste mi rozzářila den, Andry," napsal pod fotku uživatel Martin a desítky dalších se k němu přidaly.

Andrea potěšila i fotkou, na které je celá její rodina. Nechyběl ani manžel Daniel Volopich, kterého modelka v posledních měsících příliš neukazovala. Před stromečkem zapózovaly i jejich děti Vanesska a Daniel. Dcera Vanessa roste do krásy a je Andrejce čím dál podobnější. Půjde snad v máminých šlépějích a dá se na dráhu modelky? Podle jejích zálib to spíše vypadá na profesionální sportovkyni.

Andrea letos získala několik hereckých příležitostí. Kromě Špindlu 2 si zahrála ve slovenské pohádce Perinbaba a dva světy režiséra Juraje Jakubiska. Modelka přiznala, že Perinbaba je její oblíbená pohádka už od dětství, proto pro ni bylo velkou ctí zahrát si právě v jejím pokračování.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy