Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Vánoce tráví s nejdražšími: Karel Janeček se po náročném roce dočkal rodinného štěstí

Zdroj: Facebook
+ Dalších 12 fotografií
vítězství
Nic krásnějšího si nemohl přát. Miliardář a filantrop Karel Janeček (46) si konečně může užívat rodinnou pohodu. Pochlubil se vánočními fotkami se všemi dětmi i stávající partnerkou Liliou Khousnoutdinovou (31). Přestože rozvodová válka s Mariem Mhadhbi (35) ještě nekončí, to nejtěžší má Janeček za sebou.

Geniální matematik se dočkal a letošní Vánoce tráví se všemi svými potomky. „Za celou naši kompletní rodinu přejeme krásné prožití vánočních svátků plných rodinné radosti a štěstí,“ napsal Karel Janeček k fotce, na které nemohla chybět ani jeho láska Lilia Khousnoutdinova.

Karel Janeček měl letos opravdu náročný rok. Energii mu brala rozvodová válka s manželkou Mariem Mhadhbi. Ve dvou velkých bitvách ale uspěl a francouzské soudy mu daly za pravdu.

Janečkovi se nejprve podařilo vyvrátit nařčení, že není schopen vychovávat svého syna. Soud také smetl ze stolu tvrzení, že by Janeček bral drogy nebo se pokusil svého potomka unést.

To nejtěžší má Janeček za sebou. Svého syna Yanise může pravidelně vídat a to je pro miliardáře v tuto chvíli nejdůležitější.

Velká rodina

U vánočního stromku tak Janeček měl dcery Viktorii a Amálii. S jejich matkou Michaelou má miliardář skvělý vztah. Lilia ke stromku vzala malou Isabelku a staršího syna Lea. Také s otcem Lea rodina Karla Janečka dobře vychází. Možná jednou svůj postoj plný zášti přehodnotí i Mariem Mhadhbi, vždyť čas umí zázraky…

Související články

Další články