Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Vánoce se blíží. Nalaďte se spotem, který odkazuje na národní hrdost

Vánoce se blíží. Nalaďte se spotem, který odkazuje na národní hrdost
Zdroj: PENNY
Vánoce

Emil Zátopek a děti, to jsou hlavní postavy nového vánočního spotu společnosti PENNY. Zdůrazňuje, jak důležitá je píle, vytrvalost, národní hrdost, sounáležitost a blízkost. Zároveň upozorňuje na důležitost pohybu dětí s úspěchy legendárního sportovce.


„Propojením motivu sportujících a radujících se dětí s tvrdě trénujícím a vítězství prožívajícím Zátopkem, vznikl televizní spot plný emocí. Ten odráží národní hrdost, píli, odhodlání, ale také mezilidskou blízkost a přátelství, které všechno naše úsilí neodmyslitelně provází,“ říká ke kampani Vít Vojtěch, vedoucí strategického marketingu PENNY s tím, že PENNY chce všem připomenout nejen tradiční české Vánoce, ale i hodnoty, které jsou v dnešní době tak důležité.

Vzor píle a vytrvalosti

A proč zrovna sportovní vánoční spot? Při sportu přece lidé prožívají naplno společné chvíle plné radosti, stejně jako během společně strávených vánočních svátků. Emil Zátopek je potom vzorem vytrvalosti a píle. To jsou i hlavní myšlenky oceňovaného snímku Zátopek, jehož je PENNY partnerem.

Vánoce se blíží. Nalaďte se spotem, který odkazuje na národní hrdost


Hlavními postavami jsou vedle legendárního sportovce i děti z oddílů moderní gymnastiky, atletiky a florbalu Sokola Praha Královské Vinohrady. Právě s Českou obcí sokolskou spojilo PENNY své jméno při projektu podpory dětského sportu, který kvůli nekončící pandemii v posledních době zažil těžké chvíle.

Pro zajímavost, vánoční spot plný emocí se natáčel ve stejných místech, kde vznikal film Zátopek. Stojí za ním produkce agentury Lucky Man Films. Na Vánoce a společně strávené chvíle naladí diváky všech hlavních televizních kanálů.


Související články

Další články