Krásná Lucka se pochlubila, jak se synem Lucasem (8) a dcerou Lindou (2) pečou cukroví a zdobí stromek. Kdo by si ale myslel, že u vánočního stromečku nakonec budou jen oni tři, tak se bude mýlit. Moderátorka je totiž po otřesném rozchodu s kolegou Michalem Hrdličkou (27) opět šťastně zamilovaná, tak by ráda novému partnerovi vytvořila tu nejlepší atmosféru.

Sice nechce prozradit, kdo ten šťastný je, ale když se na Lucii podíváte, tak na první pohled je znát, že je zamilovaná jako puberťačka až po uši. A aby si svého milého udržela, tak chce předvést, že to není jen sexsymbol z televizní obrazovky, ale i správná hospodyňka, která peče cukroví jako správná maminka od malých dětí a chce, aby i jemu se zaplnil žaludek a byl spokojený.

Tak snad se moderátorce povede pořádně zapůsobit a vánoční svátky budou podle jejích představ a děti nového pána v rodině přijmou bez problémů. Zatím to vše vypadá jako zalité sluncem a všichni to sympatické blondýnce přejí. Přeci jen si už s muži prošla doslova peklem, tak ať už je to konečně ten princ na bílém koni, kterého si vysnila.