Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VÁNOCE PODLE LUCKY BORHYOVÉ: Hýčká si tímto luxusem svou novou lásku?

Lucka se do vánočních příprav vrhla doslova po hlavě.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 8 fotografií
Usměvavá moderátorka Lucie Borhyová (39) nic neponechává náhodě. Přípravy na vánoční svátky jsou u ní doma v Praze-Březiněvsi v plném proudu. Ale sama sexy blondýnka přiznává, že to nedělá jen kvůli malým dětem. Že by chtěla zapůsobit na svou novou lásku, když ta láska tedy prochází žaludkem?

Krásná Lucka se pochlubila, jak se synem Lucasem (8) a dcerou Lindou (2) pečou cukroví a zdobí stromek. Kdo by si ale myslel, že u vánočního stromečku nakonec budou jen oni tři, tak se bude mýlit. Moderátorka je totiž po otřesném rozchodu s kolegou Michalem Hrdličkou (27) opět šťastně zamilovaná, tak by ráda novému partnerovi vytvořila tu nejlepší atmosféru.

Sice nechce prozradit, kdo ten šťastný je, ale když se na Lucii podíváte, tak na první pohled je znát, že je zamilovaná jako puberťačka až po uši. A aby si svého milého udržela, tak chce předvést, že to není jen sexsymbol z televizní obrazovky, ale i správná hospodyňka, která peče cukroví jako správná maminka od malých dětí a chce, aby i jemu se zaplnil žaludek a byl spokojený.

Tak snad se moderátorce povede pořádně zapůsobit a vánoční svátky budou podle jejích představ a děti nového pána v rodině přijmou bez problémů. Zatím to vše vypadá jako zalité sluncem a všichni to sympatické blondýnce přejí. Přeci jen si už s muži prošla doslova peklem, tak ať už je to konečně ten princ na bílém koni, kterého si vysnila.

Související články

Další články