Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Vánoce obrazem u světových hvězd: Paris ve žhavém prádle, důležitá Melania a smyslná JLo.

Vánoce obrazem u světových hvězd: Paris ve žhavém prádle, důležitá Melania a smyslná JLo.
Zdroj: archiv
+ Dalších 5 fotografií
vánoce
Na českých sociálních sítích se to již pár dní hemží nazdobenými vánočními stromečky a spoustou dárků, které dostaly známé osobnosti a jejich děti. Zahraniční celebrity si umí Vánoce ale také užít. Štědrý den ve velkolepém stylu oslavila například věčná provokatérka Paris Hilton (39), zpěvačka a herečka Jennifer Lopez (51) nebo bývalá první dáma Ameriky Melania Trump (50). Kdo ze zahraničních celebrit zazářil perfektní výzdobou a outfitem?

Vánoce skutečně ve velkém stylu si užila řada zahraničních celebrit. Blonďatá provokatérka Paris Hilton věnovala na sociálních sítích svým fanouškům video, na kterém se převléká do různých odvážných modelů, až nakonec skončí v rudém spodním prádle a podvazkách.

I přesto, že bývalé královně večírků pomalu táhne na čtyřicet, publikum zaujmout stále umí. Vánoce v podobném duchu oslavila i Miley Cyrus (28), které je provokace vlastní.

Naopak jednou z nejelegantnějších byla róba božské Jennifer Lopez (51), která v červených šatech vypadala naprosto dokonale.

Oblíbená herečka ze seriálu Taková moderní rodinka Sofia Vergara pro změnu zvolila domácí a velmi ležérní styl, který jí ovšem na půvabu neubral. Na vánoční výzdobu nezapomněla ani Kendall Jenner, která ale vedle vánočního stromku působila poměrně zachmuřeně.

Pozadu nezůstala ani bývalá první dáma Ameriky Melanie Trump, která se fanouškům pochlubila se snímkem od stromečku, na kterém vypadá velmi důležitě. Do galerie se můžete podívat na sérii snímků zahraničních celebrit.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy