Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Vánoce na Primě přehledně: Pohádky, filmové klasiky i silvestrovské speciály

Prima vánoční program.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
přehled

Kdo si umí představit vánoční svátky bez pohádek a filmových hitů? Asi jen málokdo, a proto televize Prima přichází i letos s bohatou nadílkou, ve které si jistě vybere každý člen rodiny. Nebudou chybět oblíbené české pohádky, klasické vánoční tituly. Na zpravodajské platformě CNN Prima NEWS čekají diváky souhrnné speciály nejvýznamnějších událostí roku. Pomyslnou čáru za rokem 2021 udělá Silvestrovský speciál.


Na Vánoce si speciální program připravil nejen hlavní kanál Primy, ale pozadu nezůstanou ani její malé stanice. Nabídka bude opravdu pestrá!

Druhá adventní neděle s Karlem Gottem

Pohádkový maraton odstartuje již první adventní neděli 28. listopadu ve 20.15 televizním premiérovým uvedením Princezny zakleté v čase, která se v kinech setkala s nevídaně pozitivním přijetím. V neděli 5. prosince ve 20.15 naváže pohádka s hvězdným obsazením Když draka bolí hlava. Při jejím sledování mohou diváci mimo jiné zavzpomínat na Karla Gotta, který si v ní zahrál jednu z hlavních rolí.

Pravá pohádková smršť přijde v čase Vánoc. Ráno před Štědrým dnem čeká na diváky televizní premiéra česko-německé pohádky Unesená princezna a večer bude kralovat vysílání nezapomenutelná a nestárnoucí Pretty Women.

Štědrý den

A na samotný Štědrý den to propukne! Odpoledne se budou moct všichni zvědavci v pohádce Hurvínek a kouzelné muzeum přesvědčit o tom, že i Hurvínek je kluk jako každý jiný, a ani jeho tedy neminul svět počítačových her. Poté již navážou pohádkové klasiky – Kouzelný měšec a Sedmero krkavců. A Štědrý den by nebyl štědrý, kdybychom se večer nepodívali, jaké to je být Sám doma.

Diváci se mohou těšit i na Pyšnou princeznu, také se jeden večer se pro změnu ztratí v New Yorku se snímkem Sám doma II.

Svátky vánoční: Babička, S Čerty nejsou žerty i Slunce, seno

Druhý svátek vánoční nezůstane tomu prvnímu, co se programu týče, nic dlužen. Ráno se opět můžeme přesvědčit o kouzlu starých českých filmů. Roztomilý člověk k nám přijde hned v 8.35. Po něm bude ve 12.15 na řadě klasika podle předlohy Boženy Němcové, Babička.

Následovat budou pohádky Panna a netvor a S Čerty nejsou žerty. Není nad to se zasmát – proto je na tento večer připravena do vysílání i komedie Slunce, seno, jahody (ve 22.15). Mezi svátky čeká diváky televize Prima několik premiér, jako je zatím nejúspěšnější ruská moderní pohádka Poslední bohatýr (30. 12.) či na Nový rok filmy Podfukářky nebo Gentlemani.

Konec roku: 7 pádů Honzy Dědka i Silvestrovský speciál

Silvestr na obrazovce TV Prima bude především ve znamení českých evergreenů. Diváky čekají Král králů (v 10.40), Šíleně smutná princezna (ve 12.40), Tři chlapi na cestách (ve 14.30), Slunce, seno, erotika (v 16.30) a film Kdo chce zabít Jessii? (v 18.25), který letos oslaví 55. výročí.

Silvestrovský večer se ponese na vlně zábavy a humoru. Na 20.15 je připraveno speciální vysílání show 7 silvestrovských pádů Honzy Dědka, kde hosté ve složení Veronika Žilková, Eva Burešová, Milan Šteindler a Zdeněk Pohlreich pohovoří nejen o svých vánočních příhodách.

Následovat bude Silvestrovská Partička – jak jinak než se silvestrovskou tematikou. K půlnočnímu přípitku diváky dovede pořad Česko Slovensko má silvestra, který připomene to nejlepší z letošního ročníku soutěže Česko Slovensko má talent.

Vánoce se nevyhnou ani zpravodajské platformě CNN Prima NEWS. Diváky čekají zejména nabité souhrnné speciály, které připomenou ty nejvýznamnější okamžiky uplynulého roku. Chybět nebudou ani vánoční a silvestrovská vydání pořadu Interview se speciálními svátečními hosty. Pomyslnou čáru za uplynulým rokem, který byl na zpravodajské události mimořádně bohatý, pak udělá Silvestrovský speciál.

Nový rok

Na Nový rok se mohou diváci těšit např. na pohádky Princ a Večernice (ve 12.55), Sedmero krkavců (v 16.45) a na klasiku všech klasik Limonádový Joe (ve 14.40). Na večer jsou pak zařazeny premiéry filmů Podfukářky (ve 20.15) a Gentlemani (ve 22.15).

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy