Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Vánoce Meghan Markle a prince Harryho: Archieho odvezli tisíce kilometrů od rodiny

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 12 fotografií
útěk
Nelze si nevšimnout, že Meghan Markle (38) a princ Harry (35) se zbytku královské rodiny víc a víc straní. Už několik týdnů veřejnost ví, že pár ze Sussexu společně se synem Archiem stráví Vánoce o samotě, mnozí si však mysleli, že je oslaví ve Frogmore Cottage a rodinu alespoň navštíví. Opak je pravdou a rodina se vydává několik tisíc kilometrů daleko.

Je to potvrzené. Meghan Markle společně s princem Harrym a synem Archiem odjeli do Kanady, kde si jako rodina hodlají užít svátky o samotě. Zatímco zbytek královské rodiny bude trávit Vánoce společně, manželé ze Sussexu se rozhodli odletět tisíce kilometrů daleko.

Jediný, kdo může Meghan, Harryho a Archieho navštívit, je Meghanina matka Doria Ragland. „Z domu, kde jsou ubytovaní, zatím v podstatě nevystrčili ani nohu. Užívají si společný čas,“ uvedl pro Daily Mail zdroj blízký královské rodině.

Informace potvrdil i Buckinghamský palác. Vévodkyně před svatbou s Harrym v Kanadě 7 let žila, a proto není divu, že si vybrala zrovna tento stát. Daleko od Anglie má rodinka být celkem 6 týdnů, vánoční dovolenou pojala jako odpočinek od povinností.

Smutek z odloučení

Není pochyb o tom, že členové královské rodiny jsou zklamaní. První Vánoce malého Archieho neprožijí s ním, neuvidí radost v jeho očích při prvním spatření stromečku a dárky mu dají až se zpožděním. Příští rok už by snad mohl být v tomto ohledu o něco lepší.

Související články

Další články