Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Vánoce jak Brno! Na hlavasu jako poctu Mistru Yodovi netradičně pojali je

+ Další 2 fotografie
cože?
Brněnské hlavní nádraží se zahalilo do svátečního. Moravská metropole se k Vánocům postavila čelem a velmi odvážně je propojila s Hvězdnými válkami.

Zřejmě nepříliš bystrý lepič plakátů se postaral internetu o zábavu a z Brna si teď kdekdo dělá šprťouchlata. Přičemž ovšem mnohým občanům s ne právě dokonalou češtinou jaksi uniká podstata celého vtipu. A další poukazují, že se naopak jedná o zřejmý záměr s tím, že dotčený lepič plakátů je bezpochyby skalním fanouškem Hvězdných válek a obdivovatelem Mistra Yody, známého svým specifickým pojetím slovosledu.

A je tu i skupina obyvatel, která poukazuje, že při dostatečně kreativním využití směru jízdy a zpětných zrcátek je nápis v podstatě správně. Každopádně se polep na zdi před stanicí Brno hlavní nádraží objevil v podobě Vlakem! pojeďte Vánoc Za kouzlem, což je jistě zábavnější než nezáživná varianta Za kouzlem Vánoc pojeďte vlakem!

Mohlo by vás zajímat

Další články