Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Vánoce heroinové Terezy: Štědrý den probrečela, pak nakrmila hladové dítě

Zdroj: profimedia
+ Dalších 5 fotografií
smutek
Tereza Hlůšková (23) má za sebou už druhé Vánoce za mřížemi. Češka, která byla na letišti v Láhauru zadržena s téměř 9 kilogramy heroinu, doufala, že ty letošní už stráví doma. Náladu jí tak nezvedlo ani cukroví a drobné dárky a celý den prý probrečela. I přes svůj smutek ale vykonala za mřížemi alespoň jeden dobrý skutek.

Stejně jako v loňském roce, ani letos se pašeračka Tereza Hlůšková do posledních chvil nevzdávala nadějí na to, že stráví Vánoce doma. Odvolací soud ji ovšem neočistil a tak strávila už druhé svátky za mřížemi. A stejně jako ty první, i druhé prý celé probrečela.

Vězeňkyně ve vězení Kot Lakhpat dostaly na Štědrý den speciální sladkou rýži, napečené koláče a cukroví. Tereza se dokonce od jedné z dozorkyň dočkala dárku v podobě teplého oblečení, ani to jí však nezvedlo náladu. Být od své rodiny tisíce kilometrů daleko dokáže zkazit i běžný den, ten Štědrý pak o to víc.

Novinář Aršád Alí sdělil serveru Blesk.cz, že Hlůšková vstala brzy ráno a zašla do kaple na modlitbu. O jídlo, které dostala, se prý podělila s hladovým dítětem jedné ze svých spoluvězeňkyň. Ačkoliv sama měla Vánoce přinejmenším smutné, nedá se jí upřít, že i přes slzy vykonala alespoň jeden dobrý skutek.

Související články

Další články