Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Vánoce bez Plekance! Takhle slavila Šafářová. Nazdobenými stromky se chlubí i další celebrity

+ Dalších 34 fotografií
fotogalerie
Připravili jsme pro vás velkou fotogalerii, která ukazuje, jak slaví Vánoce slavní Češi. Tenistka Lucie Šafářová slavila bez Tomáše Plekance. Fotbalista David Limberský pak Vánoce prožil po boku nádherné přítelkyně Lenky. Kdo ze slavných má ten nejkrásnější stromek? Podívejte se na fotogalerii.

Podívejte se do fotogalerie, která ukazuje, jak slaví vánoční svátky slavní Češi. Tenistka Lucie Šafářová slavila se svou rodinou, Tomáš Plekanec odjel za syny do Kanady.

Bijec Karlos Vémola poslal krásnou fotkou s přítelkyní Lelou. Zpěvačka Tereza Kerndlová (32) slaví Vánoce s kamarádkou a na Instagram dala odvážný snímek.

Agáta Prachařová (33) vzala děti a manžela Jakuba na slavnostní Staroměstské náměstí. Romantické vánoční svátky má také modelka Nikol Švantnerová.

Moderátorka Iva Kubelková (41) se zase pochlubila opravdu velkým stromem. Tak snad pod ním našla také hodně dárečků. Pohodové svátky prožívá také modelka Simona Krainová (45).

Kdo má podle vás ten nejhezčí stromeček? Podívejte se do fotogalerie.

Mohlo by vás zajímat

Další články