Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Vánoce 2020 na Primě: Sedmero krkavců i Vondráčková v propadáku Dokonalý polibek

Vánoce 2020 na Primě: Sedmero krkavců i Vondráčková v propadáku Dokonalý polibek
Zdroj: Bohemia MP, Luna Studios, koláž: eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
TELEVIZE
Televizní program na Vánoce 2020 bude opět pestrý. Martha Issová zachrání bratry v nové verzi slavné pohádky, Lucie Vondráčková možná najde Dokonalý polibek a na Štědrý den zůstane Kevin opět Sám doma. Televize Prima vsází na české i zahraniční vánočních klasiky a chystá i několik premiér. Na Silvestra pak zve k obrazovce na Jiřinu Bohdalovou nebo Oldřicha Lipského. Nebude chybět ani akční verze Jeníčka a Mařenky nebo drama Úsměvy smutných mužů.

Když Martha Issová kývla na natáčení pohádky Sedmero krkavců od Alice Nellis, možná ani netušila, co ji čeká. Holýma rukama musela při natáčení trhat kopřivy, aby z nich jako Bohdanka ušila košile pro své zakleté bratry. Rozpočet filmu totiž nestačil na nákup silikonových rukavic, které by Marthu Issovou ochránily.

Pro Marthu Issovou není tato role jedinou pohádkovou. Filmovou kariéru začínala v roce 1996 v pohádce O princezně, která nesměla na slunce. Mezitím ztvárnila na filmovém plátně spíš dramatické role. Televize Prima si novou adaptaci Sedmero krkavců v hlavní roli s herečkou Dejvického divadla připravila na odpoledne na Štědrý den.

A vsadili i na další české, klasické pohádky. Na vánoční svátky a po nich můžete sledovat třeba Prince a Večernici, Jak se budí princezny nebo S čerty nejsou žerty.

Propadák Dokonalý polibek

Zato herečka Lucie Vondráčková točí pohádky pravidelně, asi nejznámější je Šmankote, babičko, čaruj!, O víle Arnoštce nebo Malvína. Blízko má k romantickým filmům nebo komediím.

O letošních Vánocích si ji na Primě můžete pustit v kanadské romantické komedii Dokonalý polibek. Přestože se podle diváků film vůbec nepovedl, televize ho odvysílá 25. prosince po 22. hodině.

"Bylo to tak hrozné, že mě to donutilo napsat svůj první komentář na Česko-Slovenské filmové databázi. Nic horšího jsem v životě neviděla a doufám, že už ani neuvidím," napsala podrážděně jedna z uživatelek. Jedním z pozitiv je, že se divákům líbily alespoň výkony českých herců, zatímco údajně naopak u zahraničních kolegů to vázlo.

Lucie Vondráčková vypadá po rozvodu šťastně, natočila novou písničku i klip se Sámerem Issou s názvem Vrať se a její Instragram se hemží veselými fotkami a různými spolupracemi se známými osobnostmi.

V duchu ztřeštěných komedií odvysílá TV Prima i Hodinového manžela a pokračování Manžel na hodinu, Matky na tahu o Vánocích nebo Dámský klub. I když nejsou tyhle filmy kritiky ceněné, k vánočnímu odpočinkovému "programu" na gauči přijdou vhod.

TV program na Vánoce 2020 na TV Prima

Kromě dobře známých pohádek nebo hraných filmů se 27. prosince můžete podívat na akční pohádku Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic. A naopak z českých filmových klasik si nachystejte ovladače na Silvestra, ráno začnete s Oldřichem Lipským Cirkusem v cirkuse. Dočkáte se Krále králů s hvězdným obsazením – Jiří Sovák, Miloš Kopecký či Jiřina Bohdalová.

České pohádky i filmové hity pro celou rodinu neodmyslitelně patří ke sváteční vánoční atmosféře a konci roku. Pokud malé nebo velké diváky neuspokojí (před)vánoční televizní scény, jakými jsou pohádky Pyšná princezna, S čerty nejsou žerty nebo Jak se budí princezny, ale i premiérové zahraniční filmové hity, najdou na obrazovce například snímky Najednou jsme rodina, Agatha Christie a podstata vraždy nebo Úsměvy smutných mužů.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy