Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Vaňková a Šeredová ukázaly půvabné maminky. Alena přidala i provokativní fotky pro pány

Vaňková a Šeredová ukázaly půvabné maminky. Alena přidala i provokativní fotky pro pány
Zdroj: archiv A. Šeredové / archiv Š. Vaňkové
+ Dalších 13 fotografií
fotogalerie
Je naprosto jasné, kdo jim do vínku dal krásu a půvab. Zpěvačka Šárka Vaňková (32) a bývalá modelka Alena Šeredová (42) na Den matek ukázaly fanouškům fotky svých maminek. Musíme uznat, že obě dámy mají šmrnc. Paní Jitka i paní Lenka jsou okouzlující ženy. Alena Šeredová pak přidala další fotky, které potěší hlavně pány.

Bývalá modelka a moderátorka Alena Šeredová (42) zanedlouho porodí. Někdejší vicemiss má termín v červnu a na jejím těle je vidět, že příchod miminka se blíží rychlým tempem.

Alena se chtěla pochlubit na svém facebookovém profilu, že je skvělou matkou pro syny Louise Thomase a Davida Lee, které má s italským fotbalovým brankářem Gianluigi Buffonem (42).

Kromě pohodové rodinné atmosféry také ukázala, co skrývá pod tričkem. Snímky, které potěší zejména pány, najdete ve fotogalerii pod článkem.

Emotivní vyznání

"Královna mého srdce. Nad námi shodou okolností visí fotka, kde je mi rok a kde se pusinkujem. A i dnes jsem vděčná za každou pusinku, kterou si můžeme dát. Miluji Tě, mami. Já vím, že víš," napsala na svůj instagramový profil hvězda SuperStar Šárka Vaňková. Musíme uznat, že své mamince Lence je Šárka velmi podobná.

Na další snímky slavných maminek se můžete podívat do fotogalerie.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy