Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Vanity Fair Oscar party: Kim v divnošatech, úchvatná Paris Jackson a Donatella z bažin

Vanity Fair Oscar party: Kim v divnošatech, úchvatná Paris Jackson a Donatella z bažin
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
módní policie
Každoročně se po předávání cen Oscar pořádá hned několik večírků, na kterých se celebrity snaží blýsknout skoro stejně jako na samotné hlavní události. Tím nejdůležitějším je ale nepochybně Vanity Fair Oscar party, na kterou vždy přijdou ty nejslavnější osobnosti. Kdo na tomto večírku letos zazářil a kdo se měl raději ještě převléknout?

Vanity Fair Oscar party je především módní událostí, kde celebrity po předávání cen Oscar oslavují povedený večer. Měsíčník Vanity Fair je jedním z nejpopulárnějších módních magazínů Ameriky, a proto se na jeho večírek všechny celebrity musí patřičně hodit do gala. Některé letos zářily jako hvězdy, jiné se ale naopak vůbec netrefily.

Rozhodně největší hvězdou letošního večírku byla Paris Jackson, dcera zesnulého krále popu Michaela Jacksona. Ta přišla v bledě růžových šatech s modrými prvky a sukně byla tvořena falešným peřím. Vypadala téměř jako z Labutího jezera a všechny zaujala na první pohled.

Fantasticky vypadala i herečka Shay Mitchell, která v říjnu na svět přivedla dceru Atlas a absolutně nevypadá na to, že už má za sebou porod. Skvělou postavu dala na odiv v bílých šatech na tenká ramínka s hlubokým výstřihem a průhlednou sukní.

Propadáky večera

Nepochybně nejen nejhorší model, ale i nejhorší vzhled předvedla návrhářka Donatella Versace, která dorazila v zelených blyštivých šatech. Plastikami zničená diva v nelichotivé barvě vypadala jako Jožin z bažin.

Poprask vyvolala i Kim Kardashian, která své obří pozadí nasoukala do podivných šatů, které vypadaly částečně jako roztrhané a na spodku sukně měly kožešinu. Tyto dvě celebrity však nebyly jediné, kdo svou volbu oděvu měl raději desetkrát přehodnotit.

Podívejte se do galerie na osobnosti, které přišly na Vanity Fair Oscar party. Komu to podle vás slušelo a kdo byl naopak úplně mimo?

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy