Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Vanessa si objednala veganský burger: Zaměstnanci KFC jí dali kuřecí a smáli se

Zdroj: profimedia.cz / koláž eXtra.cz
FastFood
Vanessa Franco se nedávno stala vegankou, ale ještě předtím byla dlouhá léta vegetariánkou. Po návštěvě řetězce s rychlým občerstvením KFC si ale začne dávat pozor, co vlastně dostává od zaměstnanců za pokrm. Objednala si nový veganský burger, ten ale nedostala...

Vanessa Franco si v KFC v Colliers Wood, který se nachází v jihozápadní části Londýna, objednala novinku v podobě veganského burgeru. Po dlouhých letech vegetariánství se nedávno rozhodla přejít na čistě veganskou, která odmítá veškeré živočišné produkty.

K objednání využila drive-thru, neboť s sebou vezla svého syna. Vybrala si nový veganský burger, aby ho ochutnala, ale nečekala, že nic takového nedostane. Zaměstnanci KFC jí nejspíš omylem zaměnili veganský produkt za masový.

Neznámá chuť

Třikrát si kousla si do burgeru a až pak jí došlo, že chuť je úplně jiná, než na jakou je v bezmasém stravování zvyklá. Vrátila se tedy zpátky do drive-thru a zeptala se personálu, jestli jí objednávku nezaměnili.

"Jela jsem zpět do KFC a poprosila je, aby mi potvrdili, že jsem dostala veganský burger. A to byla chvíle, kdy mi ta slečna oznámila, že uvnitř bylo klasické kuře," vysvětlovala Vanessa. "Pak zavolala kolegyni a ta chtěla, abych šla dovnitř," dodala.

Vy nepoznáte kuřecí?

"Také ji zajímalo, jak to, že jsem nepoznala, že je to kuřecí, když jsem si několikrát kousla. Vysvětlila jsem jí, že jsem celý život vegetariánkou," přiznala a snažila se řešit situaci venku, nakonec ale musela vzít syna do restaurace, protože si to vyžádal manažer.

"Tam mi dali ten správný veganský burger, ani se neomluvili a smáli se mi," líčila Vanessa situaci. Když totiž přišla dovnitř, všichni na ni zírali a smáli se se slovy: "Měla jste poznat, že to bylo kuřecí." Chování zaměstnanců bylo pro Vanessu ponižující. "Nevěděla jsem, co říct. Ani nedokážu vyjádřit, jak nechutný byl jejich zákaznický servis," vysvětlila žena.

Omluva od KFC

"Tohle není v pořádku a moc nás mrzí, co se tam stalo," omluvil se mluvčí KFC za celou pobočku. "Náš veganský burger byl uveden na trh teprve v lednu a my tuto novinku bereme velmi vážně. Najedeme na nové a přísnější postupy, aby byl správně servírován," dodal mluvčí.

Související články

Další články