Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Vanessa Bryant je zdrcená a znechucená: Lidé si fotili pozůstatky jejího muže a dcery

Vanessa Bryant je zdrcená a znechucená: Lidé si fotili pozůstatky jejího muže a dcery
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Snímky
Vanessa Bryant (37) musí čelit dalšímu stresu jen chvíli poté, co její jednačtyřicetiletý manžel a profesionální hráč basketbalu Kobe Bryant zemřel společně s jejich třináctiletou dcerou Giannou Bryant po havárii vrtulníku. Některé fotky z místa tragické nehody se totiž dostaly ven a nešlo o havarovaný vrtulník, jednalo se o morbidní snímky s kusy těl.

Vanessa Bryant je vdovou po Kobem Bryantovi, který zemřel společně s jejich třináctiletou dcerou Giannou. Po havárii vrtulníku, který narazil do příkrého svahu, s nimi odešlo na věčnost dalších sedm lidí. Někdo z policejního oddělení v Los Angeles sdílel fotografie z místa tragické nehody, která zabila Kobeho a Giannu.

Zvědavci

Vdova Vanessa je od jejich smrti naprosto zdrcená a zveřejnění fotografií vůbec ničemu nepomohlo. Dva zdroje pro Los Angeles Times uvedly, že brzy po nehodě se mnoho lidí vyptávalo, jak to tam vypadalo. Na fotografiích je přímo vidět místo tragické nehody, ostatky mrtvých a zničený vrtulník.

Jeden anonymní zdroj navíc tvrdí, že viděl jednu fotku na telefonu dalšího úředníka, který ale nebyl nijak spojen s případem. S touto informací přišly noviny Los Angeles Times.

Prohlášení advokáta

Vanessin advokát Gary Robb učinil v neděli dopoledne prohlášení, ve kterém přiznal, že vdova je naprosto zdrcená a znechucená. Dál říká, že Vanessa v den tragédie požádala šerifa, aby místo nehody vyhlásil bezletovou zónou, vzhledem k tomuto opatření by ji nemohli okupovat fotografové a zvědavci. O snímky zničeného vrtulníku se nejednalo, lidé si fotili pozůstatky mrtvých.

"Ta žádost pro ni měla velmi zásadní význam. Chtěla chránit důstojnost všech lidí, kteří tam zemřeli, i jejich rodin," vysvětlil právník. "V tuto chvíli se nám šerif Alex Villanueva snaží vyhovět a udělá prý všechno pro to, aby chránil soukromí těchto rodin," dodal.

Naprosté zneuctění

Gary Robb popsal toto chování jako naprosté zneuctění lidské slušnosti, respektu a práva na soukromí obětí nehody i jejich rodin. "Požaduji, aby ti, kteří byli do pořizování snímků zapleteni, byli přísně potrestáni a aby byla odhalena jejich identita. Bude tak zajištěno, že fotky nebudou nadále šířeny," vyjádřil se rozčílený advokát. V pátek začala policie s vyšetřováním.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy