Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Vanda Janda pro eXtra.cz: Je pro mě důležité sledovat obyčejné lidi, vkusně se oblékám já

+ Další 4 fotografie

V prostoru Aureole Congress v Praze se konala online přehlídka návrhářky a designérky Vandy Jandy, na které nechyběla ani ředitelka národní soutěže krásy Miss ČR Taťána Makarenko (31) a její půvabné vítězky Miss Czech Republic. Talentovaná módní návrhářka se nechala pro eXtra.cz slyšet, co si myslí o současných trendech a kde bere inspiraci. 

Mladičká a talentovaná slovenská módní návrhářka Vanda Janda v současné době spolupracuje s Miss Czech Republic a je aktuálně jednou z nejvýraznějších tváří v tuzemském odvětví módy. Její výrazné modely zaujaly nemálo lidí.

"Spolupráce se slečnami z Miss Czech Republic je skvělá. Všechny jsou krásné a inteligentní, takže je radost s nimi pracovat," řekla v rozhovoru pro eXtra.cz.

Co se týče inspirace, je pro Vandu Jandu velkou inspirací její babička, ale i obyčejné ženy. "Když jdu po ulici, všimám si všeho. Barevných kombinací, všímám si starších dam, jaký mají vztah ke šperkům. Nejzákladnější, co mám asi odmala, je inspirace mojí babičkou. Byla takovou módní ikonou v Košicích, kde jsem žila jako malá," pokračuje.

Během pandemie koronaviru se Vanda Janda dost rychle přizpůsobila a neměla prakticky vůbec žádný problém a dá se říct, že spíš její značka rostla.

Nadějná módní návrhářka říká, že vkusná je každá žena, která se cítí ve svém oblečení dobře. "Já ani nevím, co znamená být slavný, ale musím říct, že dobře se oblékají třeba mé kamarádky, ale to lidé nebudou vědět, kdo to je. Ale bylo by divné, kdybych neřekla, že se dobře oblékám já. To bych nemohla dělat svoji práci," dodala.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy