Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Vanda Janda je největší kráska ve Varech: Prozradila nám, jak a kde ji sbalil starší přítel!

+ Dalších 39 fotografií
Rozhovor
Ukradla si veškerou pozornost na loňských Lvech, teď ji na sebe Vanda Janda (21) strhla i na festivalu v Karlových Varech. Zazářila na sobotním večírku časopisu Playboy, kam dorazila i s partou svých krásných kamarádek. Modelky a návrhářky jsme se zeptali na staršího přítele Slávka Horáka (44) i její plány do budoucna.

Modelka a návrhářka Vanda Janda (21) je nepochybně jednou z nejvýraznějších krásek letošních Karlových Varů. Svými půvaby všem rozproudila krev v žilách na party, kam ji doprovodil její o více než dvacet let starší přítel, režisér Slávek Horák (44).

"Dali jsme se dohromady právě tady ve Varech před dvěma lety," prozradila eXtra.cz Vanda. "Především kvůli pracovním povinnostem spolu zatím nebydlíme," posteskla si kočička, která na sebe upozornila na předávání Českých lvů. Přišla tam totiž v obřích růžových šatech, za něž si vysloužila pochvaly ze všech stran.

Módě se věnuje už od dvanácti let a navzdory úspěchům, které již v branži sesbírala, stále studuje. "Jako každý se musím stále zdokonalovat, nemůžu se zastavit na jednom místě," vysvětlila Vanda.

Kdo jsou krásky, které má Vanda neustále u sebe? A jaké má plány do budoucna? Podívejte se na rozhovor ve videu na začátku článku.

Související články

Další články