Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Váňa (†16) položil život za maminku: Nechal si rozmlátit lebku, než aby ji znásilnili!

+ Další 2 fotografie
Nechutná vražda
Malý hrdina neváhal ani minutu, když spatřil svou maminku v nesnázích. Běsnící soused se ji pokoušel znásilnit, a tak tehdy patnáctiletý Váňa popadl činku a vrhl se na něj. Muž ve výrazné silové převaze mu ji však vyrval z rukou a rozmlátil mu lebku. Na následky mučivých zranění teď zemřel.

Píše se květen 2017, když se Váňa Krapivin (tehdy 15) vrací ze školy a v bytě je svědkem něčeho, co mu navěky změnilo život. Soused Roman Pronin (37) se pokoušel znásilnit jeho matku a to chlapec nehodlal nechat dopustit.

Jeho maminka Natalia Krapivina už seděla v kaluži krve. Váňa přišel přesně v momentu, kdy se běsnící muž chystal udělat to, kvůli čemu ženu 27krát bodl nožem a surově zbil.

A tak okamžitě popadl 3kilovou činku a vrhl se s ní na souseda. Jenže ten měl výrazně větší sílu, a tak mu činku vyrval z rukou a rozmlátil chlapci lebku. Lékaři mu pak při operaci museli odstranit část mozku, která byla po útoku nenávratně poškozena, a Váňa upadl na 9 měsíců do kómatu.

Ke strašlivé tragédii došlo v ruském Severodvinsku. Po probuzení dávali lékaři Váňovi jen malou šanci na normální život, přesto tam stále nějaká byla.

Matce šestnáctiletého kluka, jíž vyčítali, že ho v nemocnici nenavštěvovala, se zhroutil svět podruhé tento týden. Oslabený Váňa totiž podlehl chřipce. Zdrcená žena ruským médiím řekla, že za svým synem nechodila často proto, že si dává celé neštěstí za vinu.

Útočníka poslal soud na 14 let za mříže, proces se teď ale rozjede nanovo. K pokusu o vraždu a znásilnění se mu totiž přičte i vražda, a tak by za katrem mohl hnít až do konce života.

Mohlo by vás zajímat

Další články