Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Van Damme je tajně v Praze! Zlatokopky se kvůli legendě topornosti málem popraly! Která nakonec dostala noční kurz karate?

Karatista s vyhlazenými vráskami se ukázal v pražském klubu Maxim, kde mu
produkce zařídila „VIPko“ a dostatečnou „zábavu“.
Zdroj: archiv

Všímaví čtenáři eXtra.cz načapali včera v noční Praze legendu filmů pro ty méně bystré z nás, Belgičana Jean-Claude van Damma (53), který k nám s největší pravděpodobností přijel točit reklamu, protože filmy s ním už snad dávno zakazují mezinárodní dohody o ochraně duševního zdraví dětí a mladistvých.

Belgický svalovec, kterému sudičky nadělily svaly a odebraly intelekt a herecký talent, se podle našich informací objevil včera v klubu Maxim v Praze, kam měl přijet ze známé restaurace v blízkosti Staroměstského náměstí.

Protože Dominika Mesarošová (28) byla na lovu jinde a Hana Mašlíková (31) už sponzora má, šanci ulovit pětkrát ženatého rozsévače dostala pražská druhá liga a notně se činila.

„On jen na chvíli přišel na parket, kde asi patnáct minut tancoval a hned kolem něj bylo hejno zájemkyň, ale pak se vrátil do vipka, tam měl nějaké své slečny a už nevylezl,“ svěřila se nám zvídavá čtenářka s tím, že na místě měl vše pod kontrolou hercův manažer, který zřejmě prováděl selekci a předvýběr.

Pokoušíme se zjistit podrobnosti mistrova výletu. Až zjistíme, zda přijel na operaci víček, či točit nějakou karatistickou slátaninu, hned dáme vědět.

Související články

Další články