Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Válka Žilkové a Stropnického: U soudu se tahají o Kordulu (16), otec dceru nechce

Veronika Žilková s dcerou Kordulou a manželem Martinem.
Zdroj: Se souhlasem Veroniky Žilkové
+ Další 4 fotografie
Soudní spor

V Praze momentálně probíhá soud ohledně střídavé péče o Kordulu Stropnickou (16). Bylo to navíc poprvé, co se současný velvyslanec ČR v Izraeli Martin Stropnický (65) viděl tváří v tvář s herečkou Veronikou Žilkovou (60) poté, co se s ní rozešel e-mailem, jak napsal Blesk.

Bývalý ministr zahraničí a současný velvyslanec v Izraeli Martin Stropnický přiletěl do Česka již v pondělí. V úterý ráno se totiž konal soud mezi ním a jeho bývalou ženou Veronikou Žilkovou. Předmětem soudu byla střídavá péče o jejich společnou dceru Kordulu Stropnickou, jak píše Blesk.

Žilková si přeje střídavou péči, protože chce, aby Kordula vídala oba rodiče. Otec Kordulky střídavou péči odmítá a pobyt v Izraeli si o rok prodloužil. Když je v pětašedesáti letech přesvědčený, že ho dcera v pravidelném osobním kontaktu nepotřebuje, jeho názor soudem nezměníte. Ale za pokus to stojí,“ nechala se slyšet v minulosti pro již zmíněný web.

Žilková mu odmítla podat ruku

Martin Stropnický dorazil k soudu v doprovodu svého právního zástupce. Na chodbě v budově soudu se poprvé setkal tváří v tvář s Žilkovou od podané žádosti o rozvod. Stropnický ji pozdravil, zatímco ona telefonovala a raději se otočila na druhou stranu. Odmítla mu také podat ruku. Soudní řízení bylo soukromé, bez přítomnosti veřejnosti.

Už v dubnu informoval web eXtra.cz, že se Martin Stropnický s Žilkovou rozvádí. Papíry s žádostí o rozvod jí herec poslal mailem. Důvodem rozpadu manželství má být Stropnického mladá milenka a konzulární referentka Markéta Horňáková, kterou si našel v Izraeli.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy