Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VÁLKA YOUTUBERŮ GRADUJE: Všichni se smějí Carrii Kirsten, ta se z toho zhroutila!

Carrie Kirsten, talentovaná zpěvačka a youtuberka. Proto ji kolegové
nesnášejí?
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Je to jedna z největší afér mezi českými youtubery. Jenže ta nabírá ještě na obrátkách a doslova už jde o krk. Proč se všichni spolčili proti Carrii Kirsten? A jak se do toho vložila společnost, která sympatické brunetce zapůjčila luxusní BMW?

Poté, co se všichni dost vysmáli kolegyni, v čele s Fatty Pillow, TVTwiww či Freescoot, za dost směšné podmínky, za které měla podepsat zapůjčení drahého auta. Ta se s tím pochlubila v jednom svém videu. Ale kdyby věděla, co to způsobí, tak si dá radši zpátečku a nikoho o tom informovat nebude.

Měla podepsat dost nefér smlouvu s marketingovými pracovníky automobilky. Ta si to ale nechce nechat líbit, a tak se ozvala, a dokonce youtubery obvinila ze lži! Sami se podívejte do naší fotogalerie, co společnost všem vzkázala. Jenže prosákl na povrch i e-mail, jak nabízí dalšímu z youtuberů spolupráci. Nejde opravdu o nic, co by mělo být pro slavného člověka výhodné. Posuďte sami.

K tomu všemu se hlavní aktérka Carrie měla podle všeho pod tíhou opravdu nehezkých reakcí zhroutit. Má to být až tak vážné, že ji dokonce měla z domu odvézt sanitka. Snad se dá brzy do kupy, protože lidská závist je opravdu velmi nehezká věc a v Česku se prostě úspěch neodpouští. Tak snad Vánoce už zase oslaví doma a s úsměvem na rtech. Přeci jen ona má zaparkovaný luxusní bourák, tak proč se stresovat?

Související články

Další články