Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Válka vlasů: Mareš si střílí z Feriho afra! Jenže teplický radní ho dokonale setřel!

Z těchto chlapců asi kamarádi nebudou.
Zdroj: instagram.com / facebook.com
+ Další 2 fotografie
Leoš ve své nové show, na kterou údajně čekal deset let, rozhodně bomby nejede, to cítíme tak nějak všichni. Občas se mu ale vtipný kousek povede, teď například parodoval vlasy nejmladšího českého radního Dominika Feriho. Ale co ten na to? Urazilo ho to, nebo pobavilo? eXtra.cz zjišťovalo, co na tenhle vtípek Dominik říká.

Leoš se pochlubil fotografií s obrovskou parukou na hlavě a jeho fanoušci začali okamžitě upozorňovat na to, že vypadá jako Dominik Feri, teplický radní, který je díky svému afro háru nepřehlédnutelný.

Dominik zůstává ale naprosto nad věcí a Leošův vtípek ho nijak nepohoršuje. „Mně to docela imponuje, ukazuje se, že ty vlasy lidi baví, minimálně víc než Leošova show,“ uvedl pro eXtra.cz trošku kousavě a také vtipně na Leošův účet Dominik, který tak dostál svému titulu, jenž mu udělilo právě eXtra, a to nejvíc cool politik Česka.

Dlouholetý moderátor Ranní show na Evropě 2 se ale rozhodně netrápí ani neúspěchem Show Leoše Mareše, nedávno si totiž podle Instagramu pořídil novou luxusní káru. A v mezičase se baví na večírcích plných pražské smetánky se svou novou přítelkyní Monikou Koblížkovou, módní redaktorkou z oblíbeného časopisu.

Související články

Další články