Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Válka vévodkyň pokračuje: Meghan zazdila narozeninovou oslavu Kate! Proč?

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 12 fotografií
nevraživost
Nevraživost mezi Kate Middleton a Meghan Markle graduje. Jejich nepřátelství je jedním z největších témat britských médií a není se čemu divit, mezi dámami se totiž každou chvíli odehraje nějaké drama. Tentokrát to ale Meghan opravdu přehnala - společně s Harrym zazdila narozeniny Kate!

Kate Middleton slavila své sedmatřicáté narozeniny nedělním obědem s Williamem a několika blízkými přáteli ve svém domě Anmer Hall. Ačkoliv se tento dům může pyšnit deseti ložnicemi, což je pro hosty prostoru až až, Meghan Markle s manželem Harrym nedorazili.

V průběhu let už několik osob blízkých královské rodině prozradilo, že Kate si velmi špatně dělá přátele. Raději se drží těch, kteří při ní stojí už delší dobu. Dává to tedy záminku k myšlence, že Meghan na oslavu nedorazila proto, že by se mezi Katinými blízkými přáteli cítila jako páté kolo u vozu.

Nezbývá než doufat, že v rámci zachování dobrých rodinných vztahů poslala Meghan Kate alespoň přání. Dámy už kvůli svému chování dostaly přednášku od královny i prince Charlese a o další určitě nestojí.

Související články

Další články