Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Válka vévodkyň graduje: Těhotná Meghan se pustila do Kate kvůli princezně Charlotte!

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 38 fotografií
hádka
Ačkoliv tomu není tak dávno, co obě dámy dostaly co proto od královny i prince Charlese, už jsou opět v sobě. Tentokrát není důvodem nikdo jiný, než malá princezna Charlotte. Těhotná Meghan (37), kterou zřejmě ovládají hormony, se pustila do své švagrové Kate (37) proto, že Charlotte si zkoušela šaty, které podle ní byly nevhodné.

Meghan Markle byla na svou švagrovou zřejmě velmi ostrá, Kate Middleton se totiž během incidentu rozplakala a s Meghan od té doby nemluví. S touto informací přišel web Mirror.

Meghan měla šaty, které si zkoušela malá princezna Charlotte, okomentovat tak drsně, že se vévodkyně Kate rozplakala. Od té doby se svou švagrovou vůbec nemluví a údajně na ni definitivně zanevřela.

Manželka prince Harryho byla před vstupem do královské rodiny herečkou a byla zvyklá vše sdělovat veřejnosti. Je teď velmi naštvaná, že celý konflikt nemůže okomentovat a prý se cítí zavrženě.

Kvůli chování Meghan už odešlo několik členů personálu královské rodiny. Někteří z nich se nechali slyšet, že nemohli vystát manýry a požadavky nové vévodkyně. Ta prý denně vstává ve 4 hodiny ráno a po služebnictvu požadovala, aby jí už tou dobou bylo k dispozici.

Související články

Další články