Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Válka ve Výměně manželek: Drsná obvinění z nevěry, pohlavní nemoc jako důkaz

Tentokrát se ve Výměně manželek prohodí Petra a Mariana.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova/eXtra.cz - koláž
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
Fotky

Marianna s Igorem, slovenský pár, který před několika měsíci soutěžil v reality show Výměna manželek, jsou z druhé české rodiny pořádně vyčerpaní. Podle nich je Petra Jindrová s manželem kontaktovali ihned po skončení natáčení pořadu a byli dost otravní. Situace vyvrcholila až tak moc, že si je Slováci museli zablokovat na sociálních sítích. Česká rodina se ale nedala jen tak odbýt, začala jim psát z falešných účtů. Screenshoty dostala k dispozici redakce eXtra.cz exkluzivně od slovenských manželů. 

Slovenští partneři Marianna s Igorem ze vsi Poniky šli do Výměny manželek proto, že si chtěli vyzkoušet, jaké to je strávit deset dní ve zcela jiné domácnosti. Kdyby ale tušili, s jakou rodinou se mají vyměnit, podruhé by do toho rozhodně nešli. Nejenže druhá náhradní manželka Petra Jindrová reality show předčasně ukončila, ale po skončení natáčení ještě Slováky podle jejich slov šikanovala, a to i se svým manželem.

Marianna s Igorem v rozhovoru pro TV Nova prozradili, že náhradní manželka Petra byla v kontaktu se svým mužem Tomášem během probíhající Výměny. Diskuzi objevili v telefonu jejich syna Tima, která byla sice přesunuta do koše, ale Petra ji už z koše zapomněla vymazat. Zprávy nám slovenští manželé poslali i s jejich výrokem, co se přesně dělo po skončení natáčení.

Důvod blokace

"Není pravda, že bych Petru zablokovala kvůli žárlivosti, jak sama uvedla. Jediný důvod, proč jsme je oba stále blokovali, byl ten, že ještě měsíc po Výměně se nás snažili terorizovat. Petra mi psala, jak jsem spala s jejím manželem, že se jí mám přiznat, protože dostala nějakou chorobu tam dole a podle ní to je nemoc pohlavně přenosná. Vypisovala mi stále z nových a nových profilů," uvedla Marianna pro eXtra.cz.

"My jsme se do Výměny manželek přihlásili, protože je to náš oblíbený pořad. Ne pro finanční odměnu, to je vidět i na našem zahradním domku. Ale celý zážitek z pobytu nám Petra a Tomáš pokazili kvůli jejich nezdravému rozumu," dodal nakonec manžel Igor.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy