Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Válka v rodině Karla Gotta? Exkluzivní vyjádření zpěváka a jeho ženy pro eXtra.cz

Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
OBRANA
Jak eXtra.cz již informovalo, srdce zpěváka Karla Gotta (80) zaplesalo, když se zase setkal s oběma staršími dcerami Dominikou (46) a Lucií (30). Ty ho u příležitosti jeho nedávných narozenin přijely navštívit. V souvislosti s tím se hodně často spekuluje o tom, že v rodině slavného Čecha už léta zuří válka kvůli majetku. Jaká je podle Gottových pravda?

Šušká se o tom už docela dlouhou dobu: Starším dcerám Karla Gotta (80) má údajně vadit, že všechen majetek Mistr přepsal na svou manželku, a kvůli tomu že se s Ivanou nemusejí. Jenže podle vyjádření mluvčí zpěváka a jeho ženy je vše naopak celou dobu zalité sluncem, takže by nedávné setkání rodiny nemělo nikoho šokovat.

„Paní Ivana Gottová (43) nemá jediný důvod, aby svolovala k jakékoli návštěvě starších dcer Karla Gotta u jejich otce. Právě naopak, obě starší dcery jsou v domě vždy vítané a vždy mají dveře otevřené. Navíc Karel Gott se s manželkou a mladšími dcerami pravidelně vídají s Lucií a její rodinu,“ uvedla pro eXtra.cz k rozšířeným drbům Aneta Stolzová

A pokračovala. „Nebyl tedy důvod zakopávat válečnou sekeru. V rodině je vše v pořádku, to pouze některá bulvární média se snaží svými manipulativními články přesvědčit veřejnost o opaku,“ dodala mluvčí, kterou ke svému manželovi před pár lety přivedla Ivana Gottová.

Jestli je to skutečně tak a rodinné vztahy nikdy nic nepokřivilo, je to jedině dobře. Dominika sice nedávno jisté drobnější rozpory naznačovala, ale hlavní je, že se všichni mají rádi a je jim na světě dobře.

Související články

Další články