Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Válka v Like Housu kvůli románku Datla a Báry: Adam Kajumi odpálil vztahový granát

Like House: Adam Kajumi rozpoutal ve vile válku
Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
like house

Novou reality show Like House lomcuje už týden údajný skandál mezi Markem Valáškem, který je známý především jako Datel, a Bárou Stříteskou. Influenceři odjeli na víkend domů a na sociálních sítích se okamžitě začalo řešit, zda mezi Bárou a Datlem něco bylo. Nejznámější influencer z celé party Adam Kajumi promluvil o jejich pletkách ve vile a rozpoutal tím válku. 

Primácká reality show Like House sice netrhá rekordy ve sledovanosti, ale to neznamená, že by se ve vile nedělo nic zajímavého.

Při představě, že za pouhý týden se vyrojily spekulace o údajném románku Marka Valáška a Báry, lidé už teď s napětím čekají, co se bude dít za dva měsíce.

Parta sedmi influencerů bude soutěžit o půl milionu korun, ale už nyní panují dohady, zda to všichni účastníci vůbec vydrží, a to mají dovoleno jezdit na víkend domů.

Skandálek, který otřásl Like Housem

Hned po pár odvysílaných dílech prosáklo na veřejnost, že měl Datel údajně strávit noc s půvabnou Bárou. Problém je v tom, že doma na něj čeká neméně krásná Nikol.

"Informaci mám přímo z Like House. Datel se měl první noc pořádně opít a vyspat se s Bárou. Teď všude možně zjišťuje, kdo to pustil ven," řekl redakci před týdnem zdroj z blízkosti natáčení a další se ozval hned záhy.

"Spí vedle sebe každý den," tvrdí další. Datel a Bára jakékoli nařčení z románku ale odmítají.

"Nemyslím, že ke mně Datel chová nějaké větší sympatie. Prostě jsme si jen sedli. Vím, že má přítelkyni, a respektuju to. Nechci jim do jejich vztahu nějak zasahovat, to nedělám. Kdybych ale byla jeho holka a on byl někde tři měsíce, určitě bych žárlila," nechala se slyšet Bára.

"Určitě jsme jen kamarádi. Bavil jsem se o tom se svou přítelkyní Niki, že se takový věci stát můžou. Ale když je to jen v rámci přátelství, myslím, že to pochopí," reagoval Datel.

Ví snad Adam Kajumi víc?

Po "náročném" týdnu si šli dát všichni soutěžící pauzu a rozjeli se do svých domovů. Na poklidnou atmosféru můžete ale zapomenout.

Při večerním veřejném vysílání na Instagramu prozradil nejsilnější influencer Adam Kajumi na svého soupeře patrně víc, než by si Datel přál.

"No jakoby já u toho byl. Datel se hrozně vzteká, ale kdyby tyhle věci nedělal, tak to nikdo nepíše. To je celé. Lék na to, aby to nepsali, je to nedělat," řekl Kajumi.

Samozřejmě, že reakce Datla na sebe nenechala dlouho čekat, a do Adama se pořádně pustil s tím, že to, co říká, je zcela přes čáru a rozhodně na tom není nic pravdy. V současné době jsou všichni ve vile, a tak uvidíme, jak se vztahy budou dál vyhrocovat.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy