Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

VÁLKA U JÁGRŮ POKRAČUJE: Striptérka Veronika nesmí mama Džegr přes práh!

Tomu, že to s Jardou myslí upřímně, jeho maminka prý prostě nevěří.
Zdroj: archiv, profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Pobyt Veroniky Kopřivové (25) a Jaromíra Jágra (44) v České republice se pomalu, ale jistě blíží ke konci. Jenže hokejista je z toho dost smutný, stále ještě jeho rodina neměla přijít na chuť přítelkyni od tyče. Dokonce maminka zavelela a možná i budoucí snacha jí nesmí přes práh!

I když první dojem udělala Veronika dobrý. V Kladně na statku z ní byla rodina nadšená. Jenže pak se provalil obří skandál, kdy neúspěšná finalistka Miss ukazovala své tělo. A málem paní Jágrovou trefil šlak.

Sice už je to dva měsíce, co u nás exkluzivně vyšly její fotky, jak se nestydatě kroutí u tyče. Jeden by si řekl, že to snad i vyšumělo a mama Džegr vezme prostopášnici na milost. Jenže nenechte se mýlit. Maminka Jaromíra je dost tvrdá ženská, která dbá na synovu pověst a nechce, aby mu ji někdo kazil. Přes to prostě vlak nejede.

„Chtěla by se kvůli Jardovi přemoct, ale nejde jí to. Prostě jí leží v žaludku Veroničina minulost a nemůže na to jen tak zapomenout a smést to ze stolu. Jarda to moc dobře ví, proto se radši setkávají na neutrální půdě a na statku se neukazují. Sami si pronajali barák, aby se to v rodině mohlo uklidnit,“ prozradil nám dobře informovaný zdroj z hokejistova o­kolí.

Jarda z toho má být dost smutný, protože se cítí jak mezi dvěma mlýnskými kameny, neví, na jakou stranu se přiklonit. Nechce, aby jeho máma Veroniku neměla ráda, snaží se, jak může, ale na statek s ní prostě radši nejede.

Byl zvyklý, že každý rok byl celou dobu o dovolené u rodičů, pomáhal jim se statkem, trávil s nimi volný čas. Teď jsou jeho zábavou hlavně postelové radovánky s holkou od tyče a bavení lidí na Snapchatu.

Stále ale doufá, že je ještě nějaký čas, aby se dvě jeho životní lásky usmířily a konečně byl mír. Pro jeho novou sezónu by to byla zajisté úleva, chtěl by se určitě soustředit na hokej a nemyslet na rodinné spory…

Související články

Další články