Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Válka ticha: Josef Kokta promluvil o své tchyni Monice! A tohle se jí číst dobře nebude…

Josef Kokta a Monika Štiková
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 18 fotografií
Kdysi úspěšný podnikatel Josef Kokta (61) už má plné zuby mediální taškařice mezi ním, jeho ženou Ornellou (25) a tchyní Monikou (45). Mezi jeho rodinou a matkou Ornelly zavládl válečný stav. Nemají se rádi po slovní přestřelce, která se odehrála. A nemohou si ani přijít na jména...

Kokta redakci eXtra.cz vysvětlil, že Monika se musela dočista zbláznit. Poté, co se setkala Ornella a Monika tváří v tvář a kydaly na sebe otevřeně špínu, přestala Koktu jeho tchyně absolutně bavit. „Vůbec se s ní už nebavíme. Já myslím, že ztratila úplně rozum. Chce být asi moc slavná, a to jí zatemnilo mozek,“ popsal Kokta aktuální vztahy v rodině.

S Monikou se prý vůbec nestýkají a nemají si ani co říct. Přitom právě reality show Štiky měla být tím, co rodinu stmelí. Jenže jak to vypadá, naopak ji rozdělila a nevypadá to vůbec dobře. „My jsme s ní skončili,“ dodal Kokta směrem k Monice, která nemá problém ve svém věku ukázat své tělo před objektivem fotoaparátu bez oblečení. Kam až tohle zajde, je otázka. Ale rozhodně to nevěstí nic dobrého.

Související články

Další články