Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

VÁLKA TCHYNÍ: Žilková poslala Batulkové nelichotivý vzkaz! Jaké to může mít následky?

Matky zasahují.
+ Dalších 21 fotografií
Jakub Prachař si před několika dny sbalil saky paky a odešel od těhotné Agáty Prachařové. Ta si už v sobotu napsala na sociální sítě, že prožívá nejhorší momenty svého života. V neděli přinesl Blesk.cz zprávu o tom, že Jakub Prachař zažádal o rozvod. Do situace se vložily i matky obou manželů.

„Jen chci říct… Nechápeme, co se tady strhlo. Dejte nám pokoj,“ napsala v neděli na sociální sítě Agáta. Její matka Veronika Žilková byla sdílnější. O rozvodu sice nic neřekla, ale ostře se pustila do Dany Batulkové, Jakubovy matky.

„Jediné pozitivní na tom je, že se Agáta zbaví tchyně, která nectí listovní tajemství, nabourává se jí do Facebooku a informace předává médiím. Doufám, že si najde lepší tchyni, manžela si musí vybrat sama.“

To není žádná legrace. Pokud by Batulková takovým způsobem porušovala soukromí, právo na ochranu osobnosti a listovní tajemství, mohl by jí za to hrozit trest. A to až rok odnětí svobody!

Jak to vypadá s Agátinými dalšími nápadníky, se dozvíte ZDE.

Mohlo by vás zajímat

Další články