Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Válka Štikových pokračuje: Monika vyčítá exmanželovi dovolenou, ten ji označil za blázna

Zdroj: archiv
+ Dalších 40 fotografií
nenávist
Monika Štiková před necelým rokem prohlásila, že s manželem Michalem jsou konečně oficiálně rozvedeni. Neudržují spolu žádný kontakt, oba mají nové partnery... Přesto hysterické blondýně zřejmě vadí Michalova pohoda. Před pár dny se totiž její exmanžel vrátil z dovolené na Kubě, kde byl se svou přítelkyní Bárou a pochlubil se fotkami. Jenže to neměl dělat, bývalá manželka se do něj kvůli tomu začala navážet na Instagramu a hned byl oheň na střeše.

„Proč si na něco hraješ, lžeš lidem?“ začala řádit Monika Štiková pod snímky z dovolené, které její exmanžel umístil na svůj profil na Instagramu. „Kdo to asi fotil??? Já se opravdu taaaaak bavím… No ty ne… Když je dávno po dívce a ty jsi tam nebyl,“ pokračovala Štiková a dala tak najevo svůj dojem, že Michal Štika na Kubě nebyl a měl se rozejít s pohlednou Bárou.

Michal následně pokračoval v přidávání fotografií, na kterých je s Bárou u moře, kde si užili skvělou dovolenou. Hned poté Štikové komentáře záhadně zmizely. Redakce eXtra.cz kontaktovala Michala Štiku, jestli je se svou exmanželkou opět ve válce. „Moničin špatný psychický stav se asi prohlubuje, já do jejího kolouška kvůli dovolené také nezajíždím. Rok jsem ji neslyšel a teď se najednou ozvala. Myslel jsem, že je spokojená, šťastná a žije život, kdy se o druhé nestará… Asi jí něco vadí nebo chybí. Kdo ví? Asi se zase zbláznila,“ řekl eXtra.cz Michal Štika směrem k výlevům své exmanželky.

Michal je podle svých slov šťastný. „Bára je skvělá partnerka, neměnil bych,“ dodal Michal Štika, který se ke své exmanželce dále nechtěl vyjadřovat. A co se přesně dělo na jeho Instagramu? Na to se podívejte do galerie.

Související články

Další články