Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Válka Soukupa s Hanychovou o dceru graduje. Jaromír poslal na Agátu policii, tvrdí Žilková

Jaromír Soukup poslal na Agátu Hanychovou policii, tvrdí Veronika Žilková. Válka o dceru Rozárku graduje
Zdroj: Koláž eXrta.cz/herminapress, Pavel Dvořák
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
konflikt

Konflikt mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem graduje. Poté, co influencerka i se svou rodinou odcestovala do Paříže, zatímco nechala dceru Rozárku v péči babičky Veroniky Žilkové, se ozval mediální magnát s tím, že neví, kde má dceru. A byť Hanychová i její maminka uvedly, že je právě v péči Žilkové, Soukup údajně zavolal policii, která v nočních hodinách vtrhla do Agátina domu. Otec Rozárky přitom podle informací eXtra.cz ani nezavolal své bývalé partnerce.

"A dost! Včera vtrhla Policie ČR do domu Agáty, aby našla Rózu v pohodě u večeře. Před domem policejní zásah a pak i můj příjezd z divadla fotili bulvární fotografové. To vše na příkaz Jaromíra Soukupa. Pane Rakušane, takhle úkolujete policii? Není důležitější hledání opravdového nebezpečí pro občany? Proč policie nekontaktovala matku a raději vtrhla do domu a vyděsila dítě i s profi chůvou?" zuřila Veronika Žilková ve svém příspěvku na Instagramu.

Policie v domě Agáty zasahovala poté, co se Jaromír Soukup nechal slyšet, že neví, kde má dceru, zatímco jeho expartnerka odletěla s rodinou do Paříže. Malou Rozárku totiž musela nechat doma, protože mediální magnát, s nímž se pře o výchovu, nedovolil, aby holčička vycestovala se svou maminkou. Dceru tak Hanychová svěřila do péče Žilkové, jak ostatně herečka sama informovala v sobotu na sociálních sítích.

Soukup Hanychové ani nenapsal

"Vstávala jsem s Rózou v 5 ráno, vy moc dobře víte, co se děje. Nebudu říkat víc, než jsem napsala," sdělila evidentně frustrovaná Žilková redakci eXtra.cz. K policejnímu zásahu podle našich informací přitom skutečně mělo dojít bez toho, že by Soukup předem zkusil zavolat Agátě, anebo její mamince.

To nám ostatně potvrdila i Hanychová. "Tvrdil policii, že neví, kde je jeho dcera, a že má o ni strach. Ani mi nezavolal, ani nenapsal, aby se na dceru zeptal. Rozárka je přitom v pořádku doma a hlídá ji babička, což by se Soukup dozvěděl, kdyby se aspoň zkusil zeptat namísto volání policie," zlobila se influencerka.

Hanychová má zničenou dovolenou

Ta je už podle vlastních slov ze všeho vyčerpaná a síly zřejmě nenačerpá ani na dovolené, jak doufala, protože místo toho, aby si užívala s manželem Miroslavem Dopitou a dětmi Kryšpínem a Miou pohodu, musí řešit dění doma. "Upřímně jsem doufala, že budeme mít klid a nikdo se to nedozví, že beru děti do Disneylandu, když nám po*ral jarní prázdniny," postěžovala si.

Doporučené video: Rozhovor s Agátou Hanychovou.

Původně totiž s rodinou, včetně Rozárky, chtěla letět na Kanáry a vzít miminko do tepla k moři. Jenže údajně kvůli zákazu otce z plánů sešlo, a tak Hanychová aspoň na pár dní odletěla do Paříže, kde společně s Dopitou vzala Kryšpína a Miu do Disneylandu, čímž jim splnila jejich sen.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy