Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Válka sokyň v lásce: Influencerka mluví o brutálním napadení, prý ji tahali po asfaltu za vlasy

Dívčí válka: Michaela Jonas skončila s vytrženými vlasy. Monokl měla i její sokyně v lásce Tereza
Zdroj: koláž eXtra.cz/Instagram Michaely Jonášové/Instagram Intelektuální elita
+ Dalších 10 fotografií
bitka

Brutálně zbitá a s vytrhanými chomáči vlasů skončila ze soboty na neděli influencerka, která si říká Michaela Jonas. O neuvěřitelném incidentu, kdy byla údajně za vlasy vláčena po asfaltu, promluvila na svém Instagramu. 

Brutální napadení

Své fanoušky šokovala influencerka Michaela Jonášová alias Michaela Jonas, která na sociální síti prozradila, že byla o víkendu fyzicky napadena."Chtěla bych vám dnes podat svědectví o tom, co se stalo v noci ze soboty na neděli. Byla jsem brutálně napadena zezadu, nečekala jsem to," uvedla ve storíčku na Instagramu influencerka, která ve videu ukázala fialově zbarvený monokl.

To ale nebylo jediné, co se Michaele stalo. "Byla jsem vláčena po asfaltu za vlasy," popisovala a ukázala lysiny vytrhaných vlasů, z nichž se jí dle jejích slov chce brečet. "Mám v kompletu vytrhaný celý vlasy. Já ani nevím, co k tomu mám říct, protože jsem byla fakt vláčená po asfaltu," dodala influencerka a předvedla modřiny na kolenou. Kdo stojí za jejími zraněními, ovšem v příspěvku neprozradila.


Spekulace sledujících

Shodou okolností se na instagramovém profilu Intelektuální elita ukázala další žena s monoklem a pod příspěvkem se strhla vášnivá diskuze. Sledující totiž mají jasno v tom, co se vlastně semlelo. Mělo se totiž jednat o současnou partnerku Michaelina exmanžela, Terezu. "Michaela Jonášová je bývalá manželka Jonáše. Nyní už žije s někým jiným. Paní na fotce je aktuální partnerka Jonáše. Tudíž Michaela dala ránu nové partnerce svého bývalého manžela, se kterým má jedno dítě," vnesla světlo do vztahu mezi dvěma dobitými ženami Kaju.

Jestli rvačku vyvolala Michaela, nebo Tereza a zdali se do toho pak ještě připletl pan Jonáš, není vůbec jisté. "Miša před chvílí dávala story, že byla napadena, tak bych se nedivila, kdyby se jen takto bránila. Samozřejmě si to ale mohla vymyslet, nejde mi totiž do hlavy, proč by si začínala Tereza," spekulovala v komentářích Sabina. "Nevím, ale nějak mi to k Míše nejde," zastávala se influencerky Elisa.

"Jako pardon, ale už vidím Terezu, která má 20 kg i s postelí, jak táhne Jonášku po zemi.. byla napadena zezadu, ale má monokla na oku," dumá Lukáš.

Obě ženy redakce eXtra.cz kontaktovala. Do vydání článku se ale ani jedna k incidentu nevyjádřila.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy