Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Válka Roseových po třiceti letech: Vetchý stařík a odulá dáma!

+ Dalších 9 fotografií
Šokující proměny
Uběhlo již třicet let od natočení slavného filmu Válka Roseových. V hlavních rolích se představili Michael Douglas (74) a Kathleen Turner (64). Ta i když je od Douglase o deset let mladší, není si příliš podobná. Krásku s ostrými rysy v obličeji byste v dnes odulé dámě jen těžko hledali. Jak se změnili herci po třiceti letech? Zub času se nevyhýbá ani slavným hercům a herečkám.

V 80. letech patřila Kathleen Turner (64) k nejpopulárnějším herečkám. Zazářila ve snímku Honba za diamantem a následujícím pokračování Honba za klenotem Nilu. V roce 1989 se objevila po boku Michaela Douglase ve filmu Válka Roseových, který dodnes patří mezi filmovou klasiku. Během posledních let se vzhled herečky začal extrémně měnit a její hlava začala připomínat kopací míč.

Kathleen je ale formát a svoje problémy s pitím veřejně přiznala. Trpí totiž revmatoidní artritidou, která jí způsobovala obrovské bolesti kloubů. Herečka měla předepsané steroidy, které ale zmírnily bolest jen trošku, tak začala popíjet vodku. „Najednou mi bylo úplně jedno, jak vypadám. Nejdůležitější pro mě bylo zbavit se té příšerné bolesti,“ svěřila se herečka před pár lety o svých problémech.

Michael Douglas, který jednu dobu připomínal chodící zombie, se těší dobrému zdraví i ve svém věku. Jistě za to mohou geny – jeho tatínek, kterému je už 102 let, je stále naživu a fit.

Devatenáctileté manželství s mladší herečkou Catherine Zeta-Jones (49) také jistě dělá své. Douglas je obklopen dětmi, které má s Catherine – Dylanem (18) a dcerou Carys (16). Herec má z předchozího vztahu ještě syna Camerona (40), díky kterému se stal dědečkem roční vnučky jménem Lua Izzy.

Mohlo by vás zajímat

Další články