Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Válka rodin z Výměny pokračuje: Tomáš krmil své děti nedopečeným kuřetem, říká Marianna a odhalila další detaily

Marianna se vyjádřila k Tomášovi.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova/eXtra.cz - koláž
+ Dalších 6 fotografií
Vyjádření

Když se česká rodina z prvního dílu nové série Výměny manželek vyjádřila k celé situaci, co se mezi domácnostmi stalo, redakce eXtra.cz dostala exkluzivní výrok i slovenské rodiny. Marianna s Igorem se rozhodli otevřeně promluvit o věcech, které se děly za kamerou. Obvinění, že je Marianna alkoholička, už jasně jednou sama vyvrátila, nyní přišla s vyjádřením o dětech. Jak se náhradní tatínek Tomáš choval ke svým dětem, je podle ní naprosto otřesné. 

Slovenští partneři Marianna s Igorem ze vsi Poniky šli do Výměny manželek, protože si chtěli vyzkoušet, jaké to je strávit deset dní ve zcela jiné domácnosti. Kdyby ale tušili, s jakou rodinou se mají vyměnit, podruhé by do toho rozhodně nešli. Nejenže druhá náhradní manželka Petra Jindrová reality show předčasně ukončila, ale po skončení natáčení ještě Slováky podle jejich slov šikanovala, a to i se svým druhem.

Přestože se Tomáš k Marianně na začátku choval hezky a dokonce ji i před kamerou chválil, poté mezi 8 očima řekl naprostý opak. Nařkl Mariannu, že neumí vařit a že mu dokonce "spálila kafe". Marianna se proto rozhodla uvést vše na pravou míru. "Nevařila jsem každý den, protože Tomáš mi řekl, že bude jíst na brigádě nebo nebude jíst vůbec. Pro sebe jsem nevařila, protože jsem neměla vůbec chuť k jídlu. Ale malým holkám jsem vařila každý den. Jenže holky byly zvyklé na umělou stravu a nechtěly pořádně jíst. Popravdě ani nebylo z čeho vařit, některé potraviny jsem musela platit ze své karty," svěřila se Marianna pro eXtra.cz.

Krmení syrovým kuřetem

"Poslední den jsem pekla v troubě kuře. Poprosila jsem Tomáše, aby na kuře dohlédl, že si jen odběhnu k Vietnamci koupit dárek pro mého syna Tima. Když jsem se vrátila, já jsem se zhrozila. Tomáš krmil své děti nedopečeným kuřetem. Každý den jsem také musela prát, jinak by holky neměly nic na sebe," řekla slovenská maminka. Co se týče úklidu, Marianna prý zanechala domácnost v lepším stavu, než byla předtím. Za její lásku k čistotě ji Tomáš dokonce pochválil.

Spálená káva

"Tomáš řekl něco v tom smyslu, že mě musel žádat o uklízení. Začala jsem luxovat sama od sebe, uklízím totiž ráda, jak potvrdil i sám Tomáš mezi 8 očima. Po několika měsících to ale popřel," řekla Marianna, která reagovala na jeho komentář v rozhovoru pro TV Nova. "Také by mě zajímalo, jak jsem mohla připálit kávu, když se rychlovarná konvice při varu sama vypíná," dodala ještě.

Reakce manžela

Maminka z druhé rodiny Petra Jindrová se v reality show neojevila poprvé. Před pěti lety již účinkovala v soutěži Prostřeno. Velkou podivností na tom je, že v jejím medailonku, který uvádí web iprima.cz, je napsáno, že Petra má tři děti a bydlí s manželem v bytě 3+kk.

Potomků má přitom údajně pět. Její manžel Tomáš se ve Výměně staral o dvě dcery, z nichž ta starší měla dva a půl roku. O tom se rozpovídal Mariannin manžel Igor. "Když se přestalo natáčet, Petra mi povídala o svých 3 dětech, na které neplatí výživné, protože si to nemůže dovolit. Celé dny mi dávala zabrat svými psychickými výlevy. Nepustila mě ani do práce, tak jsem si musel vzít tři dny dovolenou. Těšil jsem se, až prostě vypadne z mého domu, byl jsem nakonec rád, že to ukončila dříve," svěřil se Igor.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy