Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Válka před MS: Sborné hoří sestava, trenér Znarok se rozhádal s hvězdami

Třeba takového Kovalčuka nechce trenér Ruska v týmu ani vidět…
Zdroj: Profimedia.cz
Ruská reprezentace se zatím před MS neplní hvězdami, jelikož v týmu panují rozepře. Jedná se konkrétně o nesoulad mezi trenérem a některými hráči, konkrétně Radulovem a Kovalčukem.

Obrovský skandál musí řešit trenér ruské reprezentace Oleg Znarok. Kouč nenominoval hvězdného Kovalčuka a další skvělý forward Radulov zase nedorazil na sraz a raději zmizel za Atlantikem.

Domácí celek měl být na šampionátu obrovským favoritem na zisk zlaté medaile, ovšem tento skandál mu na síle určitě ubere a celý tým nyní nemá v kabině při přípravě zrovna optimální atmosféru.

Spor začal už loni v prosinci, kdy se Rusku nezadařilo na turnaji Euro Hockey Tour a obsadilo ostudné poslední místo. Znarok za viníky neúspěchu natvrdo označil právě Kovalčuka a Rudulova, což oba vzhledem k jejich velkému egu nedokázali do teď přenést přes srdce.

Oba rebelové tak možná k vidění na prestižním turnaji nebudou. Znarok na férovku řekl, že Kovalčuka už do národního týmu nikdy nepovolá.

Související články

Další články