Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Válka pokračuje! Vlaďko Erbová, jsi ODPORNÁ, říká Řepka v PEPRNÉM VZKAZU

+ Dalších 17 fotografií
Matka fotbalisty Tomáše Řepky (44) při rozhovoru pro eXtra.cz řekla, co si myslí o Vlaďce Erbové (37). Na její slova reaguje Tomáš Řepka. Jeho matka Helena má podle fotbalisty ve všem pravdu.

„Vlaďka Erbová? To je horor. Když se narodil Markus, tak ani nebylo jistý, zda dítě je Tomášovo, nebo někoho jiného. Ona měla asi tolik partnerů mimo Tomáše, že ten si nebyl jistý, zda je to jeho dítě, nebo není. Jednou jsme tam byli a Erbová mu řekla, že mu zahnula s Bahenským. Tak Tomáš šel na krevní zkoušku na určení otcovství. Zahýbala mu celou dobu, co s Tomášem byla. Tomáš se hodně věnoval Markusovi. Tomáš byl chůva na 24 hodin denně. Vaření, jídlo, přebalování, koupal ho, v noci k němu vstával… A Erbová se dnes bude tvářit, že pro děti udělá všechno? To není pravda,“ uvedla Řepkova maminka na kameru eXtra.cz – celý rozhovor najdete zde.

Vlaďka Erbová (37) na slova Řepkovy mámy zatím nereaguje. Tomáš Řepka (44) ale už stihl reagovat na svém oficiálním facebookovém profilu.

„Moje máma a její muž Honza. Šel jsem jim kdysi na svatbě za svědka. Oba promluvili na eXtra.cz ve velkým rozhovoru a každý jejich slovo je pravda. Já rozhovory nedávám víc než rok a k ničemu jsem se nevyjadřoval a chce se mi zvracet z většiny médií, který vykreslujou moji bejvalou ženu jako světici a bezchybnou mámu, kterou NIKDY nebyla. Pro mě je a bude odpornou bytostí a je ještě hodně věcí, který bych o ní mohl říct, do skvělýho člověka má daleko, tak ji přestaňte velebit a zkuste zašťourat v jejím životě, bude to zábavný mnohem víc než u nás. Nespravedlnost mně vadila jak na hřišti, tak v běžným životě a to, co zažívám za hnus a křivdy jen proto, že někdo umí to, co jsem nikdy umět nechtěl, a to brečet, fňukat a litovat se na kameru a lhát, brzy skončí! Díky mámo i Honzo!!! A děkuju veřejně! A děkuju Kačce, která je největší láskou mýho života! Nikdy o tebe nechci přijít!!! Video si pusťte, ať víte, kde je pravda a nevěřte bulváru, co vám ukazuje, co se mu zrovna hodí. Já a Kačka jsme těma posledníma, o koho by se měl otírat!!!“ napsal Tomáš Řepka.

Zdá se, že po tomto vyjádření bude ještě dusno…

Mohlo by vás zajímat

Další články