Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Válka Patrasové a Slováčka: Dáda prozradila, kolik vydělala a kdo rozházel miliony

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
PENÍZE
Dagmar Patrasová (63) se nedávno konečně rozhoupala k tomu, aby podala žádost o rozvod s Felixem Slováčkem (76). A to krátce poté, co ji podle jejích slov veřejně dehonestoval a chtěl ji zbavit svéprávnosti. Zpěvačka a herečka redakci eXtra.cz prozradila, co se vlastně bude dělit a kde na to manželé vzali.

I když to ještě v úterý vypadalo, jako by se ti dva vlastně usmířili, když si Felix Slováček přijel pro manželku do nemocnice, ve skutečnosti dál běží plán s rozvodem, o němž jsme informovali exkluzivně jako první.

Dáda Patrasová má jasno, jak to bude s majetkem. Dvojice podle ní vlastní v Praze na Vinohradech luxusní vilu, která by se při troše štěstí dala prodat klidně i za 50 milionů korun, k tomu jí také patří chalupa. Nejsnadnější řešení tak bude přepsat oboje na děti a sebe u nemovitostí uvést jako doživotní věcné břemeno.

Patrasová ale k tomu uvádí svou verzi toho, jak se vůbec stalo, že nějaké hmotné statky coby manželé získali.

Výdělek

„Ty majetky, které máme, jsem vydělala já. Felix měl po revoluci stopku. Nic nedělal, tak se vrhnul na to, že mi bude dělat manažera. Vydělávala jsem hodně peněz, protože jsem přišla s novinkou pro děti, o kterou byl zájem. On jenom kasíroval. Všechny peníze šly do pokladny firmy. Tu máme společnou. Nyní se mě snaží přemluvit, abych z firmy odešla. Jsou to šílené mimikry,“ prozradila Patrasová eXtra.cz.

Felixu Slováčkovi (76) ale říká ještě drsnější věci. „Vydělané peníze jsou už v trapu, ve firmě už nic není, Felix všechno odklonil,“ uvádí.

Saxofonista má podle některých zdrojů o 40 let mladší múze Lucii Gelemové platit luxusní byt v rezidenčním domě v centru Prahy, něco určitě stojí také jedna dovolená za druhou. Proto si Dáda myslí, že o svéprávnost měla přijít kvůli tomu, aby se Slováček dostal k její části společného majetku.

Související články

Další články