Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Válka Paroubkových u soudu: Petra mě chce přes dceru oškubat, zuří Jiří

+ Dalších 7 fotografií
rozvod
Bývalý předseda vlády Jiří Paroubek (66) a jeho stále manželka Petra Paroubková (45) se ve středu opět setkali u soudu. Projednávalo se výživné na jejich společnou dceru a úprava styku s dcerou Margaritou (8). Paroubek pro eXtra.cz svěřil své pocity.

„V dalším týdnu soud vynese rozsudek o péči, půjde o definitivní vypořádání, kdy se dožaduji, abych dceru měl od soboty do pondělí jednou za čtrnáct dnů a ve stejném intervalu v dalším týdnu požaduji čtvrtky s dcerou. Doposud to, co bylo stanoveno, nefungovalo. Měl jsem dceru od pátku do neděle, ale pátky jsem ji často nedostával,“ přiblížil pro eXtra.cz Paroubek, proč se rozhodl obrátit na soud.

U soudu se projednávalo i výživné, které bylo stanoveno na 10 tisíc měsíčně, ale Paroubková s touto sumou nebyla spokojena. „Zatím proběhlo dokazování. V květnu by mělo být definitivně rozhodnuto. Petra požaduje sumu 20 až 150 tisíc korun,“ pokračoval Paroubek.

Od soudu odcházel spokojený. „Vše probíhalo velmi korektně jak ze strany soudu, tak OSPODu,“ dodal bývalý premiér.

Spor Paroubkových se táhne okolo dvou let, kdy se jim rozpadlo manželství. Paroubek krátce bojoval o záchranu rodiny, ale marně. Paroubková si po odstěhování ze společného domu najala bodyguardy a navenek se dostala i informace, že měla z Paroubkova trezoru odcizit i sumu ve výši několika milionů korun.

Mohlo by vás zajímat

Další články