Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Válka o švába na Tenerife: Richard Chlad se zastal Alice Bendové, Hájkovi se krutě vysmál

Richard Chlad se zastal Alice Bendové, Vlastu Hájkovi se vysmál.
Zdroj: eXtra.cz/Pavel Dvořák/Herminapress
+ Dalších 14 fotografií
Kauza

Válka mezi českými celebritami na Tenerife nabírá na obrátkách. Poté, co se Alice Bendová na svém Instagramu obula do Vlasty Hájka, který podniká ve stejném oboru, se ozvaly další známé osobnosti. Na stranu Bendové se veřejně postavil také miliardář Richard Chlad. "Společně se Zuzanou Belohorcovou udělali z nuly nějakou kauzu jenom proto, aby se o nich znovu začalo psát" sdělil eXtra.cz Chlad, který na svém bývalém příteli nenechal nit suchou.

Zdá se, že na Kanárských ostrovech platí pravidlo, že po podezřele dlouhém klidu musí opět nastat velká bouře. Ta nyní graduje poté, co si jeden z hostů v ubytování herečky Alice Bendové postěžoval na přítomnost švábů a mravenců.

Do celé záležitosti se vložil majitel realitní kanceláře na Kanárských ostrovech Vlasta Hájek, o němž je známé, že pro peprné slovo nejde daleko. "Musím přiznat, že klient nám včera zoufale telefonoval. Bohužel my máme obsazeno a nemohl jsem mu pomoct. Když jsem dneska viděl asi dvacet SMS zpráv, že si Alice Bendová o nás otírá svoji nevymáchanou pusu a zase se to snaží hodit na nás, tak musíme reagovat. Pána neznáme, s kauzou nemáme nic společného. Jestli má někdo bordel a nemá vyderatizovaný byt, tak se nediv, že se ti to může stát. A ono je lepší to na někoho hodit. Zameť si před svým vlastním prahem. Kdybys nešetřila a byt nechala vyplynovat dvakrát ročně, tak by se tohle nestalo,“ vzkázal Bendové na Instagramu partner Zuzany Belohorcové.


Ostrá reakce Bendové

Bendová si slovní útoky Vlasty Hájky nenechala líbit a na jeho vyjádření obratem reagovala. "Já a moje rodina se opravdu nemůžeme nechat urážet z úst někoho tak přízemního a hloupého. Zkušenost s hlasovými nočními zprávami, které jsou vážně nepublikovatelné, si zažilo bohužel mnoho lidí z mého nebo vzdálenějšího okolí. A je jedno, jestli se mu znelíbíte osobně nebo na úrovni nějaké pracovní záležitosti. Já jsem se provinila pouze tím, že jsem si dovolila zablokovat jeho účty a telefony z důvodu vyslechnutí hlasovek adresovaných mým přátelům nebo dalším lidem z jejich okolí a také jsem příjemcem nemála zpráv, kde mi lidé popisují své děsivé zkušenosti," uvedla Alice na svém Instagramu s tím, že jí lidé píši či volají, že doufají, že někde na pláži nepotkají právě Hájka.

"Tento pán a jeho žena se prý chvástají, že mají apartmány, které mají ve správě plně pronajaté. Nemají, můžete se ubytovat v jakémkoliv termínu a mají volno. Upřímně, mít agenturu, která mi můj byt není schopna pronajmout alespoň na 80 %, bych já nechtěla. Tak snad jim tato reklama pomůže," dodala značně rozhořčená Bendová, která se dočkala zastání u dalších známých osobností, mezi nimiž se objevil i miliardář Richard Chlad.

Zastání u Richarda Chlada

"Krásně sepsané, Alice, a pojmenované!," obratem reagoval Richard Chlad, který byl v minulosti s Vlastou Hájkem dobrým přítelem. Minulý rok se ale rozešli ve zlém zejména kvůli tomu, že jeho manželka Anna-Marie měla od Hájka obdržet mnoho vulgárních a urážlivých hlasových zpráv. "Anna má vypečených hlasovek od Dobromila dostatek. K těm prý úspěšným pronájmům bych mohl vyprávět. Poslouchám stížnosti od našich společných známých a kamarádů každý týden," pronesl Chlad, jenž s Hájkem nadobro skoncoval.


Bendovou svým komentářem podpořila také Anna-Marie Chladová. "Krásně a na úrovni (o které se některým může jen zdát) sepsané. Není třeba více slov," napsala manželka Richarda Chlada. "Společně se Zuzanou Belohorcovou udělali z nuly nějakou kauzu jenom proto, aby se o nich znovu začalo psát" sdělil eXtra.cz sám Chlad, který na svém bývalém příteli nenechal nit suchou.

Brzy přineseme další podrobnosti k zuřící válce.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy