Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Válka o řízek: Krádež oběda na koupališti rozdělila lid! Na čí straně jste vy?

Slovensko se Čechům směje.
Zdroj: archiv
Velmi kuriózní případ se stal kde jinde než na Slovensku, kdy jeden český manželský pár doslova šokoval tamní policisty, když nahlásil, že jim na koupališti někdo ukradl řízky. Celé Slovensko se teď mocně směje, jelikož Češi jsou s řízky neodmyslitelně spojeni. A do jaké sorty se řadíte vy? Popadali byste se při zjištění krádeže za břicho, nebo byste raději utíkali na policii?

Konkrétně v Nitře se nachází koupaliště, kam moc Čechů v budoucnu asi moc nezavítá. Proč? Jeden český páreček si takhle vyrazil k bazénu s tím, že si přinesl oběd s sebou. Řízky, jak jinak. A někdo jim je během jejich nepozornosti sprostě ukradl. Muž se ženou neváhali a zavolali na zloducha tamní policii. Jak krádež řízků dopadla, jsme se bohužel nedozvěděli.

Co ale mohlo leckoho překvapit nebo naopak nepřekvapit, byla řada nelichotivých komentářů pod příspěvkem Policie SK na ty dva okradené. Nedočkali se však jen komentářů hanlivých, ale i bránících jejich osoby.

„Nechat něco nezamknuté je normální. Nenormální je vzít si něco, co ti nepatří,“ tvrdí řízkoobránce. „Však oni mají plnou ledvinku paštik a rohlíků, tak ty ukradené řízky rozdýchají,“ napadá je druhý komentář, ale i ostatní. „Jsem zvědavý, jak se k tomu postaví prokurátor. Chci vědět, zda vezme pachatele do vazby.“ Zdá se, že Slovensko je spíše posměváčkem, kdežto Česko za svými krajany stojí.

Je otázkou, jak byste se k takové situaci postavili vy sami, pokud by se vám skutečně stalo, že by vám někdo ukradl oběd? Umíte si to představit? A jak byste se zachovali? V určitou chvíli je totiž úplně jedno, zda jste Čech nebo Slovák.

Mohlo by vás zajímat

Další články