Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Válka o nahou Moniku Štikovou: Na které straně stojí Charlotte? Jde proti mámě jako Ornella?

Charlotte Štiková hovoří o své matce Monice.
Zdroj: Instagram O. Koktové, eXtra.cz
+ Dalších 117 fotografií
Rodinu Moniky Štikové sžírají hádky. To, co vidíte v reality show Štiky, to je jen slabý odvar. Ornella Koktová (26) válčí se svou mámou Monikou Štikovou (45) kvůli nahým fotkám. Na kterou stranu se přiklonila Charlotte Štiková (21)?

V rodině Moniky Štikové se to vaří. Hvězda show Štiky se rozhodla, že nafotí erotické fotky pro deník Blesk. Snímky plné nahoty vyšly v pondělí. Ten samý den večer Ornella Koktová na svém Instagramu uveřejnila nehezké snímky bez retuše. Není to pěkný pohled a Monika se naštvala. Redakci eXtra.cz sdělila, že už nemá dceru. A že Ornella už nemá mámu. Že je mezi nimi konec.

Zajímalo nás, co na vzniklou situaci říká Michal Štika. Ten nemá radost z toho, že se jeho manželka hádá s dcerou Ornellou – psali jsme zde.

A jak vše vnímá jednadvacetiletá Charlotte?

„Myslím si, že to Ornella přehnala. Nechápu, proč to dělá, proč se do mámy naváží. Dříve byly jedna ruka, jezdily spolu na akce, v Miláně byly, měly se rády… Nechápu to. Máma ji nikam nedává, nenaváží se do ní. Přijde mi to celé zbytečné,“ uvedla pro eXtra.cz Charlotte.

Související články

Další články