Redakce eXtra.cz oslovila předního psychologa na vztahy Jeronýma Klimeše, aby nám popsal, co se bude nyní mezi Ochotskou a Rosolem odehrávat. Nejspíš to bude hodně horké a veřejně se bude prát špinavé prádlo.

„Dost pravděpodobné je, že je čeká válka o dítě, klasická tahanice. Často se tak děje v případech, pokud bývalí partneři nebo manželé mají jedno společné dítě. Lidé v podobných případech mají neuspokojené rodičovské potřeby. Nedokáží si představit, že by se potomka vzdali,“ vysvětlil Klimeš, který nastínil i to, co je možným scénářem rozpadu manželství úspěšného tenisty a bývalé moderátorky zpravodajské relace na Nově.

„Vysoce úspěšní lidé nejsou zvyklí dělat kompromisy. Tedy vlastnost, která jim pomáhá k úspěchu v profesním životě, jim ničí vztahy v soukromém životě,“ přiblížil renomovaný specialista Klimeš.

A jak vidí šance na to, že nový vztah Rosola (31) přežije zimu? „Šance na to, aby z jejich mileneckého poměru vznikl stabilní vztah, existuje. Vždy taková možnost je. Fakticky čím déle partnerský vztah trvá, myšleno na roky, tím je menší šance na to, že se rozpadne,“ dodal.

Tak se necháme překvapit, jestli mezi Ochotskou (32) a Rosolem začnou létat ohnivé míčky…