Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

VÁLKA O DÍTĚ: Míša se nedokáže o syna dělit. Rosol to bude mít moc těžké, říká odborník

Krásná rodina se rozpadla. Co bude dál?
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 42 fotografií
Jen co se potvrdil nový vztah Lukáše Rosola s ambiciózní trenérkou Anetou Znamenáčkovou, vyrojily se stovky komentářů, které chování tenisty odsuzují. Pořádnou čočku mu dávají zejména matky samoživitelky, které nechtějí vidět, že vinu mají vždy oba. Uplakaná Ochotská tak otírá kapesníkem slzičky a chystá se na krutou válku o majetek a syna. Co se bude nyní dít?

Redakce eXtra.cz oslovila předního psychologa na vztahy Jeronýma Klimeše, aby nám popsal, co se bude nyní mezi Ochotskou a Rosolem odehrávat. Nejspíš to bude hodně horké a veřejně se bude prát špinavé prádlo.

„Dost pravděpodobné je, že je čeká válka o dítě, klasická tahanice. Často se tak děje v případech, pokud bývalí partneři nebo manželé mají jedno společné dítě. Lidé v podobných případech mají neuspokojené rodičovské potřeby. Nedokáží si představit, že by se potomka vzdali,“ vysvětlil Klimeš, který nastínil i to, co je možným scénářem rozpadu manželství úspěšného tenisty a bývalé moderátorky zpravodajské relace na Nově.

„Vysoce úspěšní lidé nejsou zvyklí dělat kompromisy. Tedy vlastnost, která jim pomáhá k úspěchu v profesním životě, jim ničí vztahy v soukromém životě,“ přiblížil renomovaný specialista Klimeš.

A jak vidí šance na to, že nový vztah Rosola (31) přežije zimu? „Šance na to, aby z jejich mileneckého poměru vznikl stabilní vztah, existuje. Vždy taková možnost je. Fakticky čím déle partnerský vztah trvá, myšleno na roky, tím je menší šance na to, že se rozpadne,“ dodal.

Tak se necháme překvapit, jestli mezi Ochotskou (32) a Rosolem začnou létat ohnivé míčky…

Související články

Další články