Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Válka na Ukrajině: Těhotná blogerka z rozbombardovaného Mariupolu porodila holčičku!

Ukrajinská blogerka porodila holčičku.
Zdroj: Twitter Ukrainian War
+ Dalších 9 fotografií
Válka na Ukrajině

Během náletů na dětskou nemocnici a porodnici v Mariupolu muselo být evakuováno veliké množství těhotných žen a dětí. Ruští vojáci tato místa ostřelovali a zabili tři lidi, z toho jedno dítě. Jednou z těch, které se podařilo dostat do bezpečí, byla i ukrajinská beauty blogerka Mariana Višegirská. Právě ta den po bombardování porodila holčičku, která dostala jméno Veronika. Informace přinesl web The Guardian.

Ukrajinská beauty blogerka Mariana Višegirská byla jednou z žen, které byly vyfotografované během útěku před bombardováním mariupolské porodnice. Fotografie se ihned staly virální, jenže ruské úřady začaly říkat, že se jedná o najatou herečku, která ztvárnila více těhotných žen najednou.

Mariana dlouhou dobu působí na sociálních sítích jako influencerka a beauty blogerka. Její poslední příspěvek byl z 28. února, kdy ukázala těhotenské bříško. Ruským úřadům přišlo podivné, že by žena, která se sociálními sítěmi živí, od té doby nic nepřidala. Ostatní země označily tyto ruské zprávy za dezinformace.

Matka i holčička jsou v pořádku

Den poté, co byla žena evakuována z mariupolské porodnice do jiného objektu, porodila holčičku, která dostala jméno Veronika. Informace přinesl web The Guardian. Fotografové ji zvěčnili na lůžku, jak drží své novorozeně a na sobě má totéž pyžamo, co na fotografiích z evakuace. Na dalším snímku se také nachází otec dítěte.

Dezinformace ze strany Ruska

Ruská ambasáda v Londýně v sérii tweetů uvedla, že porodnice již nesloužila jako civilní objekt, proto začali s útokem. Podle nich se tam přemístila ukrajinská armáda. Tweety byly následně smazány.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Válka na Ukrajině

Válku na Ukrajině rozpoutalo Rusko ve čtvrtek 24. února 2022 v ranních hodinách.

V Rusku se o tomto aktu válečné agrese mluví jako o "speciální vojenské operaci na Ukrajině". Jde o vyvrcholení rusko-ukrajinské krize a zároveň největší konflikt na území Evropy od konce druhé světové války.

Mohlo by vás zajímat:

Volodymyr Zelenskyj | Vladimir Putin | Wagnerova skupina | Jevgenij Prigožin | Válka v Izraeli

Související články

Další články

Nejnovější kauzy