Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Ruskou vzpěračku rozzuřila Terminátorova slova: Arnolde, jeďte se mnou na Donbas

Ruská vzpěračka se obořila na Arnolda Schwarzeneggera.
Zdroj: Instagram Maryana N., Profimedia, koláž eXtra.cz
Válka na Ukrajině

Herec Arnold Schwarzenegger (74) je pro mnohé stále idolem. I pro ruskou vzpěračku Marijanu Naumovou (22) byl, jenže nyní radikálně změnila názor. Arnold se totiž snažil Rusy přesvědčit, aby nevěřili propagandě a skutečně zjistili, co se na Ukrajině odehrává. Marijana následně natočila video na YouTube, v němž se herce snaží přesvědčit o své pravdě a přeříkala kremelskou propagandu.

Ruská vzpěračka Marijana Naumová považovala herce Arnolda Schwarzeneggera za svého idola, ale zdá se, že tomu je nyní konec. Arnold se totiž velmi zajímá o dění na Ukrajině a rozhodl se promluvit k ruským obyvatelům a vojákům, aby jim pověděl o ruské propagandě a o tom, že to, co ruská vláda předkládá občanům, není pravda.

„Vím, že vám řekli, že je to operace, která má za cíl denacifikaci (denacifikace byla snaha Spojenců zbavit po druhé světové válce Německo a Rakousko přetrvávajícího vlivu nacismu ve společnosti, v kultuře, tisku, hospodářství, soudnictví a v politickém životě, pozn. red.) Ukrajiny. O jaké denacifikaci je řeč? V čele této země stojí židovský prezident a k tomu mohu dodat, že tři bratři jeho otce byli zavražděni nacisty. Ukrajina nezačala tuto válku. Neudělali to ani nacionalisté nebo nacisté. Ti u moci v Kremlu tuto válku začali. Není to válka ruského lidu," vysvětlil ve videu legendární herec, který využil svůj vliv, aby otevřel oči nejen ruským obyvatelům, ale také vojákům, kterým jejich vláda lže a celým státem šíří dezinformace.

Sebevědomý projev

Jenže zdá se, že s tím se Marijana nehodlá smířit. Na YouTube natočila šestiminutové video, v němž se přímo obrací na Schwarzeneggera. „Drahý Arnolde Schwarzeneggere, jsem si jistá, že si mě pamatujete,“ začala své video. V roce 2015 se totiž zúčastnila jedné z jeho soutěží, kde trhla rekord. „Blahopřál jste mi, ptal se mě na Rusko a já celou dobu plakala. Připadal jste mi milý a velmi chytrý,“ nechala se slyšet. Jenže v roce 2016 byla z další soutěže diskvalifikována kvůli pozitivnímu dopingovému testu. Následně nesměla dva roky zvedat těžké váhy, jak informoval The Sun.

Ve videu, které natočila, náhle otočila, když se začala věnovat nejen situaci na Donbasu, ale také na Ukrajině. Podle dívky žije guvernér Kalifornie v imaginární a alternativní realitě. Jelikož je dívka silně ovlivněna ruskou propagandou a sympatizuje s komunistickou stranou, obhajuje Putinovu invazi na Ukrajině a nazývá jí „speciální vojenskou akcí“.

Vyzvala herce k návštěvě Donbasu

Ukrajinci jsou podle ní nacisté a od počátku nepokojů na Donbasu už zemřelo více než čtrnáct tisíc lidí. Podle vzpěračky Marijany jim vůbec nepomohlo, že je ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj Žid. Na to totiž Arnold poukazoval v souvislosti s ruskou snahou zemi denacifikovat.

Ke konci také vyzvala Schwarzeneggera, aby s ní jel na Donbas podívat se, jak to tam vypadá. Zvu vás, abyste všechno viděl na vlastní oči. Nepřiklánějte se na stranu Skynetu, Terminátore,“ řekla mu ve videu.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy