Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Válka na Ukrajině: Putin patří před mezinárodní tribunál. České celebrity jsou z invaze v šoku

Miloš Zeman je pověstný dobrým vztahem s Ruskem.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 6 fotografií
NÁZORY

Česká republika se probudila do války v Evropě. Rusko z různých směrů přepadlo tento svchovaný stát, všude se ozývají výbuchy a dochází i k pozemní invazi. Tahle situace nenechává chladnou ani české celebrity. Co o válce, kterou máme pomalu za humny, říkají?

„Z hlediska vyššího principu mravního vražda na tyranu není zločinem,“ napsal moderátor Jan Tuna.

„Z hlediska vyššího principu mravního vražda na tyranu není zločinem. “

Zveřejnil(a) Jan Tuna dne Středa 23. února 2022

„Jsem z toho nešťastná. K tomu se nedá říct nic jiného,“ řekla eXtra.cz zpěvačka Šárka Vaňková.

„Nemám slov. Proč se jen musí bratři Slovani mezi sebou bít? Bože, ať to skončí. Fakt se jdu za Ukrajinu a nás všechny pomodlit,“ je v šoku podnikatelka Ornella Koktová.

„Věřil jsem, že dojde k dohodě. Nedošlo. Myslím na všechny nevinné. P.S.: Nerozumím tomu, že svět přihlíží na konání jednoho blázna, který ničí mír, a nezastaví jej,“ je šokovaný moderátor Honza Musil.

„Putin patří před mezinárodní tribunál,“ píše zase moderátorka České televize Nora Fridrichová. „Je to prostě tak, my všichni jsme Ukrajina,“ přidala krátce nato.

„Tohle bohužel nejde nekomentovat. Rusko rozpoutalo válku v EvropěJe tu někdo, kdo nemá mezi Ukrajinci přátele, známé, kolegy v práci, komu lidi z Ukrajiny nikdy nepomáhali na stavbě nebo doma? Vždycky jsem se na ně mohla spolehnout. Teď by se oni měli spolehnout na nás,“ myslí si moderátorka Světlana Witowská.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy