Bylo jen otázkou času, kdy sexy Slovenka Zuzana Plačková zareaguje na příspěvky, kterými se snaží zaujmout na svém Instagramu A.N.D.U.L.A. Ta se v posledních dnech snaží být vtipná, a ne jen že její slovenština je ubohá, ale také narážky na Zuzanu jsou zřetelné.

Zuzana je známá tím, že je to holka od rány a nenechá si líbit urážky a zesměšňování od někoho, kdo se snaží přiživit na jejím jméně. Včera proběhla ostrá výměna názorů a rozhodně lidé, kteří sledují aspoň jednu z nich, vědí, o čem je řeč.

Zuzana na svém profilu prezentovala dárky od sponzorů a od společností, kterým dělá reklamy. Přece jen Zuzana má na svém instagramovém profilu přes 265 tisíc fanoušků a spousta firem ji žádá o spolupráci nebo placenou reklamu. A.N.D.U.L.A na sebe nenechala dlouho čekat a začala na svůj profil nahrávat rádoby prezentaci dárků v podobě dámských tamponů nebo vatových tyčinek.

Zuzana obratem reagovala a vyjádřila se, že za pouhou reklamu na Instagramu má přes 500 eur a ti, kteří se jí vysmívají, si o takové částce mohou nechat zdát! Dále vzkázala, že pokud ženská neumí zaujmout sama sebou, je ubohá a je jasné, že musí napodobovat ostatní.

Lidem okamžitě došlo, že tohle je výměna názorů, jenomže to by nebyla A.N.D.U.L.A, aby nestáhla ocas a najednou tvrdila, že ona nikoho nejmenovala, tudíž tohle rozhodně není reakce na ni. Okamžitě na svůj profil pověsila, že Slovenky miluje a nikoho se nechtěla dotknout.