Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VÁLKA NA INSTAGRAMU! Playmate Zuzana Plačková ostře setřela Insta A.N.D.U.L.U

+ Dalších 12 fotografií
A.N.D.U.L.A si už delší dobu na svém Instagramu utahuje ze Zuzany Plačkové, slovenské playmate, a moc se jí to nevyplatilo! Sexy Zuzana ji setřela ve dvou příspěvcích.

Bylo jen otázkou času, kdy sexy Slovenka Zuzana Plačková zareaguje na příspěvky, kterými se snaží zaujmout na svém Instagramu A.N.D.U.L.A. Ta se v posledních dnech snaží být vtipná, a ne jen že její slovenština je ubohá, ale také narážky na Zuzanu jsou zřetelné.

Zuzana je známá tím, že je to holka od rány a nenechá si líbit urážky a zesměšňování od někoho, kdo se snaží přiživit na jejím jméně. Včera proběhla ostrá výměna názorů a rozhodně lidé, kteří sledují aspoň jednu z nich, vědí, o čem je řeč.

Zuzana na svém profilu prezentovala dárky od sponzorů a od společností, kterým dělá reklamy. Přece jen Zuzana má na svém instagramovém profilu přes 265 tisíc fanoušků a spousta firem ji žádá o spolupráci nebo placenou reklamu. A.N.D.U.L.A na sebe nenechala dlouho čekat a začala na svůj profil nahrávat rádoby prezentaci dárků v podobě dámských tamponů nebo vatových tyčinek.

Zuzana obratem reagovala a vyjádřila se, že za pouhou reklamu na Instagramu má přes 500 eur a ti, kteří se jí vysmívají, si o takové částce mohou nechat zdát! Dále vzkázala, že pokud ženská neumí zaujmout sama sebou, je ubohá a je jasné, že musí napodobovat ostatní.

Lidem okamžitě došlo, že tohle je výměna názorů, jenomže to by nebyla A.N.D.U.L.A, aby nestáhla ocas a najednou tvrdila, že ona nikoho nejmenovala, tudíž tohle rozhodně není reakce na ni. Okamžitě na svůj profil pověsila, že Slovenky miluje a nikoho se nechtěla dotknout.

Související články

Další články